Jiří Ptáček
Zahrada v noci
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akryl, kombinovaná technika, 1999, 29 x 20,5 cm, sign. PD Ptáček 99, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Ptáček
Hnízda (diptych)
Položka č.: 281533Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)