Jiří Ptáček
Garden at night
No.: 106Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 03. 2023 15:00
acrylic, combined technique, 1999, 29 x 20,5 cm, signed lower/right Ptáček 99, framed, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Ptáček
Hnízda (diptych)
No.: 281533Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.500 CZK (313 €)