Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Exlibris Vladimír Ipser - návrh
No.: 266633Auction price: 190 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 16:18
tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 190 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Faust
No.: 262552Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:26
tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Stará Olomouc
No.: 262543Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:20
linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mostecká věž
No.: 260478Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:18
tisk na plátně, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 30 CZK (2 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Zasněžený kostelík
No.: 260442Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 14:44
akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262564Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:37
linoryt, 12,1 x 9 cm, sign. PD VFlessig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262563Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:35
fix, tužka, papír, 1936, 14,7 x 10 cm, sign. PD VFlessig 1936, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262562Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:33
lept, 9,8 x 8 cm, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262561Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:31
lept, 9,8 x 8 cm, PD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Veselé Velikonoce
No.: 262560Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:29
lept, 9,8 x 8 cm, LD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před bouří
No.: 260451Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:07
tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro na vesnici
No.: 260450Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:05
tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Jaro
No.: 260449Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 03. 2023 14:03
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Návrh na exlibris
No.: 266626Auction price: 290 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:05
tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 290 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Calina
No.: 266611Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:31
lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis L.F
No.: 266610Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Licietta S.
No.: 266609Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Amalia
No.: 266608Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ex Eroticis Kara Verginella
No.: 266607Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:27
lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Pohled na Karlův most a Pražský hrad
No.: 260479Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 14:54
tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mužský akt s knihou
No.: 249347Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 14:48
tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Koupel - návrh na exlibris
No.: 266628Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:22
tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Koupel - návrh na exlibris
No.: 266627Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 15:21
Current price: 250 CZK (11 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Knihy svaté!
No.: 262559Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:57
akvarel, papír, 15 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Přípravná studie
No.: 262550Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:49
akvarel, papír, 15 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Ukřižování
No.: 262545Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:47
akvarel, papír, 11,5 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Před kostelem
No.: 262544Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:46
linoryt, 1935, 14,7 x 8,6 cm, sign. PD VFleissig 35, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Taneček
No.: 253961Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 10. 2022 14:18
tuš, tužka, papír, 14 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)