Jana Reinerová
(1946)žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě; malířka; zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty; zajímá ji architektura, genius loci jednotlivých měst, která zachycuje (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk, Vodňany); sepětí architektury a jihočeské přírody ji obohatilo o krajinářské zkušenosti; vedle městských motivů nachází často inspiraci v hudbě; byla zastoupena na kolektivních výstavách (např. 1988 - Salon pražských výtvarných umělců) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2003, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2003)
-
Jana Reinerová
(1946)
Vzpomínka na Toronto
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:54
litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Lavička
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:55
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Brána
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:56
litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Jakubský kostel v Praze
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:57
litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Haštalský kostel
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:58
litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Úpatí Karlova mostu
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:59
litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 281672Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
Položka č.: 281673Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO