Kamil Novotný
(1892-1959)
V. Nebeský: Umění po impressionismu
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 12:15
bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu