Petr Probst
Třebušínské domky
No.: 281674Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Petr Probst
Mařka to je
No.: 281675Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)