Boka Kotorska
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37
litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Vel. gospa od Škarpiela
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Rybář
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Spokojenost
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34
tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Žena a muž
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33
tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
V parku
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32
tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Žena s dítětem
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31
tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Květina
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Na draka
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Klášter
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Ulice
Položka č.: 1345Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Kapela
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Žena v klobouku
Položka č.: 1277Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Krajina před bouřkou
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Horská chata
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Kvetoucí akt
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Zasněžená krajina
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Řeka
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jezero u lesa
Položka č.: 1271Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Položka č.: 1274Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:29
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:27
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:24
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Na pastvě
Položka č.: 281915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:23
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:22
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)