Boka Kotorska
No.: 1359Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:37
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Vel. gospa od Škarpiela
No.: 1358Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:36
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Rybář
No.: 1357Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Spokojenost
No.: 1356Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:34
tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Žena a muž
No.: 1355Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:33
tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
V parku
No.: 1354Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:32
tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Žena s dítětem
No.: 1353Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:31
tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Květina
No.: 1352Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:30
linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Na draka
No.: 1350Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:28
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Klášter
No.: 1347Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Ulice
No.: 1345Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Kapela
No.: 1342Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Žena v klobouku
No.: 1277Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:53
tisk, 47,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 201 CZK (9 €)
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Východ slunce
No.: 274412Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Chalupy v krajině
No.: 281858Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
U jezera
No.: 281857Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
U rybníka
No.: 281911Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Meandr řeky
No.: 281912Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Cesta krajinou
No.: 281913Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Údolí řeky
No.: 281914Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Na pastvě
No.: 281915Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Zátiší u řeky
No.: 281916Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)