• Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:03

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Doteky

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:04

    suchá jehla, 1984, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Klápště, č. 25/50, vydáno společně s básní Exotický parfém od Ch. Baudelaire, vydáno na počest narozenin profesora Františka Buranta, vydal doc. dr. Josef Straka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Kniha

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:05

    suchá jehla, 1993, 15 x 10 cm, sign. PD Klápště 93, č. 58/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Propalovánky

    Položka č.: 1080

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:06

    tisk, propalovánka, 1996, 13 x 14,4 cm, sign. PD Klimeš, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Akt ženy

    Položka č.: 1081

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:07

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD R. Klimovič, pasparta, 36/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:08

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:09

    litografie, 54 x 75,5 cm, sign. PD I Komárek, č. 53/120, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Tři cvičitelky

    Položka č.: 1084

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:10

    litografie, 2009, 30 x 46 cm, sign. PD I. Komárek, č. 77/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 1085

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:11

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:12

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Člun

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:13

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:14

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-1902)

    Ananas

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:15

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce v okně

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:16

    suchá jehla, 7,6 x 12,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladimír Komárek

    Tvář a ptáci

    Položka č.: 1091

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:17

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 1092

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:18

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 1093

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:19

    lept, akvatinta, 1991, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kuklík 1991, č. 23/100, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Spirála

    Položka č.: 1094

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:20

    litografie, 1999, 15,2 x 10,3 cm, sign. DU A. Lamr 99, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 1095

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:21

    lept, kombinovaná technika, 48 x 38,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, rám, 18415, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 1096

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:22

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Petr Melan

    Hippodamcia

    Položka č.: 1097

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:23

    kombinovaná technika, papír, 15 x 17 cm, sign. PD P. Melan, č. 34/40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Mytologický figurální motiv

    Položka č.: 1098

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:24

    dřevoryt, 24 x 17,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Námořníci

    Položka č.: 1099

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:25

    dřevoryt, 26,3 x 18,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, papírová pasparta, zezadu na papíru: Ex Libris kongres helsingör 1972 Danmark, P.F. 1972 Václav Grégr, uprostřed papíru patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    Položka č.: 1100

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:26

    dřevoryt, 22 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Mládí

    Položka č.: 1101

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:27

    litografie, 47,7 x 30,9 cm, sign. PD Jiří Morávek , č. 71/100, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:28

    litografie, 2009, 48 x 34,5 cm, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Ostrava

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:29

    litografie, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Oberthor

    U jihočeského rybníka

    Položka č.: 1105

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:31

    litografie, 1973, 30 x 60 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, 3/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    V manéži

    Položka č.: 1106

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:32

    litografie, 1947, 62,5 x 50,5 cm, sign. PD K. Oberthor 47, 8/10, mírně zašpiněný, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)