• W. Holl

    Beethoven

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:04

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    Položka č.: 163

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:06

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:08

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:10

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Šindelář

    Portrét Josefa Potera, parte

    Položka č.: 166

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:12

    tisk, 2004, 20 x 13 cm, sign. PD Šindelář, č. 12/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:14

    litografie, 8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:16

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:18

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp., antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Justus Sustermans

    Položka č.: 171

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:20

    lept, 24,8 x 16,3 cm, značeno LD Ant. van Dyck fecit aqua forti, antiqari.at Radhošťská

  • Arnold Böcklin

    (1827-1921)

    Autoportrét s podpisem

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 12:22

    heliogravura, inkoust, 1897, 25,4 x 20,2 cm, sign. LD A. Böcklin 1. II. 1897, světlotisková varianta Böcklinova malířského autoportrétu s vlastnoručním autorovým podpisem z roku 1897, LD popsáno: Böcklin věnoval s vlastním podpisem Švabinskému, který mně portrét daroval, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    obrazy a kresby

    Položka č.: 152

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:00

    katalog, 22,5 x 21 cm, podpis Bohumila Hrabala jako autora předmluvy, katalog k výstavě v Galerii U Řečických, vydal SČVU, sešit bez obálky, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen vý…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Anderle

    Anderle

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:01

    katalog, 21 x 14 cm, podpis výtvarníka na deskách katalogu, vyd. k výstavě v Galerii Jaroslava Krále, Brno, 1984, sešit bez obálky, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Anderle

    obrazy a grafika 1962 - 1984

    Položka č.: 154

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:02

    katalog, 24 x 17 cm, podpis výtvarníka na první stránce, vyd. SČVU, sešit bez obálky, pomačkaný hřbet, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloš Axman

    (1926-1990)

    Komorní plastika a kresby

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:03

    katalog, 21,5 x 22 cm, vyd. Horácká galerie výt. umění, Nové Město na Moravě, 500 výtisků, brož, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    výběr z díla 1928 - 1980

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:04

    katalog, 24 x 16,5 cm, podpis výtvarníka a titl. straně, vyd. Národní galerie,1980, Praha, sešit s obálkou, zašpiněná obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Obrazy Jana Baucha

    Položka č.: 157

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:05

    katalog, 21 x 15 cm, podpis na titulní straně, nakl. Český fond výtvarných umění, 1956, sešit bez obálky, 8 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Volná grafika

    Položka č.: 158

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:06

    katalog, 30 x 21 cm, vyd. Galerie hl. m. Prahy, 1989, 40 č.b. a 4 barev. reprodukce, 57s, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nadhledy

    Položka č.: 159

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:07

    katalog, 21 x 14,5 cm, vyd. Nová tiskárba Pelhřimov, 2011, brož, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslava Bičovská

    Jaroslava Bičovská, Tvorba devadesátých let

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:08

    katalog, Nakladatelství Galerie Gema, vazba původní, brožovaná, 90 stran, stav velmi dobrý, obálka lehce opotřebená, lehce ušpiněná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Blažek

    (1927)

    Retrospektiva

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:09

    katalog, 2012, JAKURA a NF Lux et Lapis, muzeum a galerie Břeclav, vazba původní, brožovaná, 155 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠVU v Bratislavě a na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1921-2014)

    Nepřiznané obrazy

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:10

    katalog, 16,5 x 20,5 cm, vyd. Nová tiskárna Pelhřimov, 2014, brož, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Obrazy a akvarely

    Položka č.: 163

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:11

    katalog, 21,5 x 15 cm, podpis C. Boudy na vložené fotografii z roku 1983, katalog vyd. k výstavě v galerii J.R. Vilímka, 1946, sešit s obálkou, potrhaná obálka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    obrazy grafika kresby

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:12

    katalog, 23 x 18 cm, podpis výtvarníka, Galérie Československý spisovatel, 1983, sešit, odřené okraje a rohy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Václav Cigler

    Václav Cigler. Projekty, sklo, kresby

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:13

    katalog, 1993, vydal autor na vlastní náklad, Praha, vazba původní, brožovaná, 40 stran, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michal Cihlář

    Cihlář

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:14

    katalog, 30 x 21 cm, podpis výtvarníka, rozkládací trojlist, 1992, lehce pomačkáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Josef Čapek - Jan Vojta

    Položka č.: 167

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:15

    katalog, vydavatel Praha, ČTK - Pressfoto, vazba: původní, volné listy, s obálkou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Irena Dědičová?

    (1932-1987)

    Irena Dědičová - Obrazy a kresby z let 1966 - 68

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:16

    katalog, 1968, 20,5 x 15 cm, vydala Galerie mladých, Praha 1968, 28. května - 16. června , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Doležal

    (1910-1989)

    Kresby, grafika a variace na básnická a literární díla 1928 - 1963

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:17

    katalog, 1964, 15 x 10,5 cm, Výstavní síň Hollar v Praze, 1964, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Hudečka, K. Gabriela a F. Tichého, člen skupiny Index a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Dvořák

    (1893-1950)

    Práce z let 1913 - 1936

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:18

    katalog, 21,5 x 15,5 cm, podpis autora na titl. listě, vyd. SVU, Praha, 1936, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Dvořák

    (1867-1951)

    Souborná výstava Bohuslava Dvořáka

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:19

    katalog, 1949, 21 x 15 cm, katalog k výstavě Bohuslava Dvořáka, text Antonín Matějček, 16 stran Praha, 1949, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)