• Bohuslav Dvořák

    (1867-1951)

    Souborná výstava Bohuslava Dvořáka

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:19

    katalog, 1949, 21 x 15 cm, katalog k výstavě Bohuslava Dvořáka, text Antonín Matějček, 16 stran Praha, 1949, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Eliáš

    (1937-2005)

    Eliáš sklo obrazy kresby - Simeona Hošková

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:20

    katalog, 1994, monografie Bohumila Eliáše, nakladatel Středoevropská galerie a nakladatelství, pevná vazba s obálkou, 88 stran , lehce opotřebovaná obálka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Exner

    Obrazy Soupis díla z let 1998 - 2002

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:21

    katalog, 2003, podpis autora, Litografie FPS Repro, stav velmi dobrý, na zadní straně desek rýha, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Tunel

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vávlav Fiala

    (1896-1980)

    Václav Fiala - souborná výstava původní grafiky

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:22

    katalog, 1946, Síň Hollara, výstava leden 1946, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Obrazy a kresby

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:23

    katalog, 1945, 38. výstava Galerie Jos. R. Vilímek, od 6. listopadu do 2. prosince 1945, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bedřich Havránek

    (1821-1899)

    Havránek

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:24

    katalog, 24 x 17 cm, vyd. NG, Praha, 1985, brož s obálkou, 78s., natržená obálka na hřbetu, Antikvariát Dlážděná, žák A. Mánesa, M. Haushofera a Ch. Rubena na Akademii výtvarných umění v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • John Hejduk

    (1929-2000)

    John Hejduk- práce

    Položka č.: 177

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:25

    katalog, 1991, vydala Obec architektů, Praha, vazba původní, brožovaná, 58 stran, stav dobrý, stránky lehce zpřehýbané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Hladík

    (1912-1967)

    Hladík

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:26

    katalog, 21 x 21 cm, vyd. Orlická galerie, Rychnov nad Kněžnou, 1980, sešit, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák J. Laudy na UMPRUM v Praze, prof. K. Pokorného na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hník

    Blízká setkání

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:27

    katalog, 33 x 20 cm, 1x přiložený sign. laser print, vyd. Galerie Mánes, 2008, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Obrazy a kresby

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:28

    katalog, 1946, 40. výstava Galerie Jos. R. Vilímek, od 8. ledna do 3. února 1946, uvolněná obálka, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Jiří Hruška

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:29

    katalog, 2005, vazba původní, brožovaná, výborný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1942)

    Neznámý A. Hudeček

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:30

    katalog, 1957, 22 x 14,7 cm, katalog k výstavě Antonína Hudečka ve Výstavní síni ČFVU - Purkyně, text Dr Otakar Votoček, 12 stran, Praha, 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mni…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Medaile, obrazy, grafika

    Položka č.: 183

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:31

    katalog, 21 x 15 cm, 2x podpis autora, Kralupy nad Vltavou, 2004, sešit, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chaloupek

    Jan Chaloupek - Jiří Siblík/Stanko Špoljarič

    Položka č.: 184

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:32

    katalog, 2005, nakl. Vltavín, Praha, vazba původní, brožovaná, 159 stran, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Zásahy do fotografií

    Položka č.: 185

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:33

    katalog, 20 x 21 cm, podpis na titl. straně, vyd. Galerie U bílého jednorožce, 1997, Klatovy, sešit , bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Fotografie

    Položka č.: 186

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:34

    katalog, 21 x 15 cm, podpis V. Chocholy, vyd. Fotochema, 1989, sešit o čtyřech dvoustarnách, vložený list s životopisnými údaji, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Zámezí - cyklus obrazů

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:35

    katalog, 20 x 20 cm, podpis výtvarnice na titl. straně, vyd. Městské muzeum v Poličce, 2003, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Výběr z tvorby

    Položka č.: 188

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:36

    katalog, 28 x 18 cm, podpis na titl.í straně, nakl. Galerie moderního umění, 1993, sešit s obálkou , odřená obálka, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    obrazy a grafika 1969/1979

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:37

    katalog, 20 x 21 cm, podpis výtvarníka s kresbou na titl. straně, vydal SČVU, 1979, Praha, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Jiroudek

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:38

    katalog, 21 x 21 cm, podpis výtvarníka, vyd. Art Centrum, text francouzsky, německy a anglicky, sešit bez obálky, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Jiřincová

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:39

    katalog, 21 x 14,5 cm, podpis L. Jiřincové na titl. straně, Sdružení českých umělců a grafiků Hollar, 1953, sešit, 15 stran, lehce zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Jurnikl

    (1928-2010)

    Sklo

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:40

    katalog, 21,5 x 21,5 cm, vyd. Sklo Union, sešit, zlomený spodní růžek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Obrazy, kresby, ilustrace

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:41

    katalog, 25,5 x 22 cm, vyd. SČVU, Praha, 1990, sešit, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Jaroslav Seifert: Vzpomínka na Nerudu

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:42

    bibliofilie s originální algrafií, 1994, 20 x 10,5 / 16,5 x 8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, vydal Miloslav Janča a Ladislav J. Kašpar, na obalu vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG …

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Obrazy z let 1945 - 1960

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:43

    katalog, 20,5 x 15 cm, podpis výtvarníka, SČVU,vyd. 1960, Galerie na Karlově náměstí, sešit, horší stav, uvolněné listy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Obrazy a grafika

    Položka č.: 196

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:44

    katalog, 20 x 21 cm, podpis výtvarníka, vyd. Severočeská galerie výtvarného umění, 1986, Litoměřice, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Grafika - Obrazy

    Položka č.: 197

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:45

    katalog, 21 x 20,5 cm, podpis výtvarníka na tit. straně, vyd. Orlická galerie, Galerie výtvarného umění státní zámek Rychnov nad Knežnou, 1979, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Komárek

    Pocta manýrismu 1994 - 1997

    Položka č.: 198

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:46

    katalog, 1997, vydalo České muzeum výtvarného umění, Praha, vazba původní, brožovaná, stav velmi dobrý, vazba mírně opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Sergej Timofejevič Konenkov

    (1874-1971)

    Sochy, kresby

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:47

    katalog, 1966, 20 x 13 cm, jubilejná výstava k 90. narodeninám a 70. výročiu tvorivej činnost, Bratislava, Praha, 1965, 1966, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Grafika

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:48

    katalog, 20 x 29 cm, bez nakl. údajů, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)