• Jindřich Růžička

    (1947)

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:54

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 230324

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:55

    lept, 42,2 x 64,5 cm, sign. PD JA. Alex, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalérie

    Položka č.: 230325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:56

    lept, 25 x 36,3 cm, sign. PD JA. Alex, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 230622

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:57

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:58

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:59

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:00

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:01

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 232987

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:02

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 232988

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:03

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Podzim

    Položka č.: 233051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:04

    lept, 1977, 39 x 59,5 cm, sign. PD Jitka Waltrová 1977, č. 15/20, lehce pokčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Cesty

    Položka č.: 233088

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:05

    linoryt, 1985, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD M. Houra 85, č. 2/12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Adam a Eva

    Položka č.: 233089

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:06

    linoryt, 1984, 40,5 x 52,8 cm, sign. PD M. Houra 84, č. 8/12, DU připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Sen

    Položka č.: 233092

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:07

    litografie, 49,5 x 61 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 20/50, přeložený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Soutisk

    Položka č.: 233094

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:08

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, sign. dole, č. 30/200, M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, L. Kuklík, M. Lesařová - Roubíčková, D. Toušová, K. Zeman, E. Smrčicová, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, K. Demel, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, N. Čančíková, při okraji roztržený, lehce pokrče…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sidonie Matoušková - Košvancová

    (1887-?)

    Dětská hlavička

    Položka č.: 233120

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:09

    olej, karton, 26,5 x 21 cm, sign. PD Sida M. - Košvancová, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:10

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. PD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:11

    tempera, papír, 1983, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1983, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 233146

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:12

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hudci

    Položka č.: 233337

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:13

    dřevoryt, 28,5 x 26,5 cm, sign. PD M. Houra 84, č. 9/20, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Zrcadlo

    Položka č.: 233405

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:14

    lept, 17,5 x 13,8 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 233456

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:15

    kolorovaná suchá jehla, 1950, 20,2 x 12,3 cm, monogr. LN JH 50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:16

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:17

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:18

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:19

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:22

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:23

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook