• Václav Mejvald

    Plot

    Položka č.: 181930

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:27

    suchá jehla, 9,9 x 6,6 cm, sign. DU Mejvald, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Mézl

    Piky

    Položka č.: 211120

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:28

    dřevoryt, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Míčková

    Položka č.: 255447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:29

    akvarel, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící akt (Ex libris)

    Položka č.: 237404

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:30

    suchá jehla, 2006, 6 x 8,5 cm, sign. PD Michal/2006, 19/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • monogramista HF

    Položka č.: 255451

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:31

    litografie, 1969, 24,5 x 35,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Mžyk

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    Položka č.: 252537

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • neurčený autor

    Položka č.: 255450

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:34

    litografie, 31,3 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1881-1949)

    Lidice 1942

    Položka č.: 237369

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:35

    tisk, akvarel, 9,9 x 17 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 245703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 237982

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:37

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hlavy

    Položka č.: 227598

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét ženy v klobouku

    Položka č.: 255456

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:41

    pastel, uhel, papír, 31 x 22,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Koňský povoz

    Položka č.: 237371

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:42

    lept, 14,7 x 21,2 cm, mimo tisk mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 250396

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:43

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Přístav v Rotterdamu

    Položka č.: 230033

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:44

    tuš, papír, 15 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Benátky

    Položka č.: 244511

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:45

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 13,9 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Ženský akt - ex libris

    Položka č.: 230023

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:46

    litografie, 1969, 12,5 x 6 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Madonna s ježíškem

    Položka č.: 230022

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:47

    litografie, 1990, 12,8 x 8,7 cm, sign. DU K. Oberthor 90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    SSPE 1973

    Položka č.: 230017

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:48

    litografie, 1973, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU K. Oberthor 73, při pravém okraji na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Gheorghe Olariu

    Motiv z Tirgu Mures

    Položka č.: 255473

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:49

    linoryt, 1975, 7,8 x 10,2 cm, sign. PD 1975 Olariu, 42917, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Veronika Palečková

    Pisces

    Položka č.: 211168

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:00

    lept, 1986, 9,3 x 9,4 cm, sign. DU Veronika Palečková 86, 32/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Z cesty chrapoune, smetánka jede!

    Položka č.: 244810

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:01

    tuš, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Dušan Pálka, pasparta, PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Piekar

    Giovanni Bellini

    Položka č.: 242102

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:02

    linoryt, 2002, 51,5 x 36,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VI. 2002, rám, 2/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Píseň o chrámu

    Položka č.: 252260

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:03

    5x litografie, 38 x 28 cm, značeno v desce, původně 6 litografií tiskl Fr. Tocl, jedna chybí, drobné skvrny na přebalu, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 236655

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:04

    olej, kombinovaná technika, karton, 30 x 43 cm, sign. PD J. B. Plaček, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na UMPRUM v Praze a prof. V. Hynaise na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 236654

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Plas

    Položka č.: 136616

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 136615

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:07

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Krajina se snopy

    Položka č.: 136614

    Plánované ukončení: 29. 04. 2021 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)