• Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:22

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:23

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Praha intimní

    Položka č.: 186490

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:24

    bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186509

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:25

    5x dřevoryt, vše signováno, 3x K. Vik, 2x K. Štech, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 186510

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:26

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx IV., A. Macková, P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Vik, V. Fiala, V. Plátek, V. Polášek, V. Sedláček, A. Strnadel, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:27

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:28

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:29

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:30

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186551

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:31

    bibliofilie, dřevoryt K. Svolinský, litografie V. Sedláček, 2x dřevoryt K. Štěch, dřevoryt K. Mašek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:32

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Decameron rerum Amoris

    Položka č.: 189166

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:33

    2x lept, 1973, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD Jiřina Klimentová 73, č. 2/20, při okrajích zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:34

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:35

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:36

    litografie, 1931, 17,5 x 13,5 cm, značeno na kameni PN M Švabinský, zažloutlý, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČ…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:37

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:38

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:39

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:40

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:41

    lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:42

    tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:43

    tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vajce

    (1935)

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:44

    tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    O Cyrilu Boudovi

    Položka č.: 205307

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:45

    serigrafie, 1983, 24 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Tři kostlivci

    Položka č.: 205758

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:46

    suchá jehla, 11 x 8 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:47

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 207010

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:48

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 207966

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:49

    akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Landa

    Žena

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:50

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Herink

    (1955)

    Malá mechanizace

    Položka č.: 207997

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:51

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 18,5 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook