• Rusek

    (1927-2012)

    Položka č.: 242922

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:24

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    Položka č.: 242923

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:26

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 242924

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:28

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.129/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 242925

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Sfinga V Údolí králů v Egyptě

    Položka č.: 242926

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:32

    historická reprodukce, fotografie, 11 x 16,7 cm, nalepeno na kartonu,, DU popsáno, odřeno, pofladový karton zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Castello D´Albertis

    Položka č.: 242927

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:34

    historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • V. Vildt

    Zámek Brandýs nad Labem od řeky

    Položka č.: 242928

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:36

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,7 cm, PD vyraženo: komorní fotograf, V. Vildt, Brandýs n. L., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • V. Vildt

    Zámek Brandýs nad Labem

    Položka č.: 242929

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:38

    bromostříbrná fotografie, 17 x 22,5 cm, PD vyraženo: komorní fotograf, V. Vildt, Brandýs n. L., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 242930

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:40

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařec (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 242931

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:42

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 242932

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:44

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris Radko Pechar)

    Položka č.: 242933

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:46

    dřevoryt, 7,9 x 5,4 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • A. Václav Mašek

    Muž v kroji

    Položka č.: 242934

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:48

    akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, zašlý, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    V záři

    Položka č.: 242935

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:50

    akvarel, tužka, papír, 35 x 24,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Ženy

    Položka č.: 242936

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:52

    akvarel, papír, 30 x 24 cm, zašlý papír, nahoře v levém rohu flek od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Muž s puškou

    Položka č.: 242937

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:54

    lavírovaná tuš, 22 x 16,2 cm, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    Položka č.: 242938

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • R. Woodman

    Bossuet

    Položka č.: 242939

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:58

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Frederick II.

    Položka č.: 242940

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:00

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Gustavus Adolphus

    Položka č.: 242941

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Earl Russell

    Položka č.: 242942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. E. Wagstaff

    Dryden

    Položka č.: 242943

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:06

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • E. Scriven

    Erasmus

    Položka č.: 242944

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Thompson

    Dr. Cartwright

    Položka č.: 242945

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Clyde

    Položka č.: 242946

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:12

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Bentham

    Položka č.: 242947

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Cranmer

    Položka č.: 242948

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 242949

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 242950

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 242951

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)