• Landová

    Karneval

    Položka č.: 242181

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:30

    tempera, papír, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD Landová 1949, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Landová

    Hádka

    Položka č.: 242180

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:31

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Landová

    Domácí pohoda

    Položka č.: 242179

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:32

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Laufrová

    (1952)

    Fialové slunce

    Položka č.: 211905

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:33

    lept, ruční papír, 1985, 13,4 x 9,7 cm, sign. PD A. Laufrová 85, 12/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Kořist

    Položka č.: 211912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:34

    dřevoryt, 1984, 15 x 12,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, p. f. 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Moucha

    (1942)

    Z letního zápisníku

    Položka č.: 188265

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:35

    dřevoryt, 1993, 14,5 x 10,5 cm, pozvánka na vernisáž k výstavě M. Mouchy v Mánesu v roce 1995, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 231452

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Nováčková

    (1945)

    Ježíšek

    Položka č.: 242131

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:37

    suchá jehla, 1988, 10,6 x 13,1 cm, sign. PD Nováčková, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Otava

    (1950)

    Bělásci

    Položka č.: 232849

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:38

    lept, akvatinta, 1980, 11,4 x 15,5 cm, sign. PD Jan Otava 1980, pasparta, 89/100, zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Natalie Roučková

    Kůň

    Položka č.: 226710

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:39

    litografie, 18,5 x 28 cm, sign. PD Nati, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Smetana

    Kytička a sklenička

    Položka č.: 227593

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:40

    litografie, 2008, 32 x 43,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2008, rám, 2/17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    Položka č.: 238005

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:41

    litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Zima

    Položka č.: 242158

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:42

    lept, akvatinta, 7 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová 7/150, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Óda na radost

    Položka č.: 242161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:43

    lept, 12,4 x 9,3 cm, sign. PD Vychodilová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    AVIA

    Položka č.: 242116

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:00

    lept, 1930, 10 x 12,8 cm, značeno LD v desce A. J. Alex 30, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bauer

    Pražský Úvoz

    Položka č.: 242105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:01

    lept, 13 x 7,5 cm, značeno LN v desce Bauer

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Gentleman

    Položka č.: 242112

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:02

    dřevoryt, 1921, 14 x 10 cm, Z pozvání na slavnostní schůzi spolku českých bibliofilů v Praze na počest padesátých narozenin Cyrila boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Ležící

    Položka č.: 211855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:03

    kamenorytina, 7 x 11,9 cm, značeno PD na kameni CB, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň II.

    Položka č.: 242115

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:04

    lept, 1930, 7,5 x 13,8 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1930, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň I.

    Položka č.: 242114

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:05

    lept, 1929, 8,6 x 16 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1929, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Výhled z terasy

    Položka č.: 242177

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:06

    lept mezzotinta, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Alej

    Položka č.: 242176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:07

    lept mezzotinta, 24 x 17,9 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Freil

    Kostume. III: 16. Jahrhundert

    Položka č.: 242147

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:08

    mědirytina, 12,5 x 21 cm, značeno LD A. Freil 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 236781

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:09

    olej, karton, 1954, 30 x 39,5 cm, sign. PD Jo. Friš 54, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 236780

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:10

    olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Frost & Reed

    Raiders

    Položka č.: 229541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:11

    mědirytina, 1898, 39,5 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, DU značeno v desce: Etched according to Act of Congress in the year 1898 by Frost & Reed in the Office of Librarian of Congress at Washington, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Geyer

    Consilum Medicum

    Položka č.: 242146

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:12

    mědirytina, 13,5 x 16,5 cm, značeno LD Geyer pinx a PD A. H. Payne sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alex Vladimír Hrska

    (1890-1954)

    Dívka

    Položka č.: 211883

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:13

    litografie, ruční papír, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD A. V. Hrska, 40/80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Zvonice

    Položka č.: 230449

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:14

    dřevoryt, 1946, 26 x 21 cm, sign. PD Bohuš Jágr 46, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    Položka č.: 242164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:15

    lept, 14,8 x 12 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook