• Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Praha z Hradu

    Položka č.: 1373

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:24

    litografie, 31 x 66 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Nádvoří

    Položka č.: 1463

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:25

    dřevoryt na japanu, 18 x 16,8 cm, sign, PD J. Meyer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ota Moravec

    (1903)

    Motiv z Kostelních Střimelic

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:26

    uhel, papír, 1948, 18 x 30,5 cm, sign. O Moravec 48, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Chalupa

    Položka č.: 1480

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:27

    akvatinta, 17,2 x 20 cm, sign. PD , rám, DU mimo tisk na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 1426

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:28

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Schoulená

    Položka č.: 1376

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:30

    fotografie, 15,2 x 15,2 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Malý pošťák

    Položka č.: 1377

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:31

    zinkografie, 1984, 18,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 47/200, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladimír Obr

    Jaro

    Položka č.: 1474

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:32

    laser print, 36,5 x 27,5 cm, sign. PD V. Obr, rám, 4/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Vladimír Obr

    Les v zimě

    Položka č.: 1473

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:33

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Peřina

    Jeřabiny

    Položka č.: 1443

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:34

    olej, sololit, 25 x 25 cm, sign. PD Peřina, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Plaček

    St. Aignan - Francie

    Položka č.: 1459

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:36

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 1427

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:37

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Týnský chrám

    Položka č.: 1383

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:38

    lept, 16 x 9,6 cm, sign. PD V. Röhling, rám, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 1382

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:39

    lept, 15,5 x 10 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • C. Schütz

    Schönbrunn

    Položka č.: 1356

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:40

    kolorovaná mědirytina, 10 x 13,7 cm, značeno LD v desce C. Schütz fec., rám, Verlag Nedomansky, Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Položka č.: 1462

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:41

    lept, 17 x 14 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Karel Stránský

    Karlův most

    Položka č.: 1475

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:42

    laser print, 2002, 18 x 26,5 cm, sign. PD Stránský K. 2002, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Faust

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:43

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Sýkora

    Statek

    Položka č.: 1448

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:44

    akvarel, papír, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Sýkora, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Bída

    Položka č.: 1419

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:45

    dřevoryt, 1938, 35,8 x 27,2 cm, sign. PD K. Štěch 38, rám, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Zlatý kohout

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:46

    zlatý popisovač, papír, 1976, 18,6 x 12,8 cm, sign. LD K. Teissig, pasparta, PF 1974, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské kn…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Trinkmoc

    Chaloupka v horách

    Položka č.: 1358

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:47

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jana Truksová

    Pětikostelní náměstí v Praze

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:48

    litografie, 1989, 27 x 18,3 cm, sign. PD J. Truksová 1989, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vilma Vrbová - Kotrbová

    (1905-1993)

    Chlapec při hře

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:49

    uhel, papír, 1977, 42 x 58 cm, sign. a popsáno na zadní straně autorkou, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Nechleby

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohunka Waageová

    Pozdrav slunci

    Položka č.: 1428

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:50

    lept, 1990, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD B. Waageová 1990, pasparta, 44/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Matthias Walter

    Spojenými silami

    Položka č.: 1406

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:51

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 1445

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:52

    lept, 27,8 x 20,7 cm, sign. PD E. Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 1444

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:53

    lept, 27 x 20 cm, sign. PD E. Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Národní podnik Autopal v Novém Jičíně

    Položka č.: 1429

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 20:54

    6x litografie, 1979, 36 x 48 (21 x 35) cm, vše signováno PD M. Zezula 79, 14/200, volné listy v celoplátěném pouzdře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    Položka č.: 19687

    Vyvolávací cena: 107.000 CZK (4.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 107.000 CZK (4.280 €)