• Jiřina Palková

    (1949)

    Jaro

    Položka č.: 243297

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:58

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emma Srncová

    (1942)

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:00

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:01

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Údiv

    Položka č.: 243301

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:02

    serigrafie, 1998, 35 x 28,8 cm, sign. PD 1998 Jiří David, rám, autorský tisk, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 16:03

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Afréd Piffl

    (1907-1972)

    Doksany - na druhém nádvoří

    Položka č.: 220274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:00

    litografie, 1945, 25,2 x 17,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orání

    Položka č.: 220275

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:01

    lept, 11,1 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Setí

    Položka č.: 220276

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:02

    lept, 8,9 x 15,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:03

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:04

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938)

    5x Ex Libris

    Položka č.: 220284

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:05

    5x lept, 12 x 8 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Podobizna starého pána

    Položka č.: 220285

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:06

    lept, 13,8 x 17,7 cm, sign. PD VSilovský, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    Položka č.: 220295

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:07

    litografie, 13 x 19 cm, sign. PD MHolý 57, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220296

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:08

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:09

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Muž v dešti

    Položka č.: 220298

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:10

    litografie, 1961, 21 x 17 cm, sign. PD MHolý 61, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice

    Položka č.: 220300

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:11

    linoryt, 1974, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD V junek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Podzimní večer

    Položka č.: 220301

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:12

    měkký kryt, 15,8 x 20,8 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    Položka č.: 220302

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:13

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavel Malý

    (1882-1957)

    K.H. Mácha pod Kokořínem

    Položka č.: 220304

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:14

    suchá jehla, 1936, 16 x 15 cm, sign. PD F. Malý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Socha

    Položka č.: 220308

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:15

    lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dopravní parník

    Položka č.: 220316

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:16

    linoryt, 1970, 20,7 x 10,8 cm, sign. DU Houra 70, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:17

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    Položka č.: 220318

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:18

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Hartingerová

    (1941)

    Motýl Ex Libris

    Položka č.: 220324

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:19

    dřevoryt, 21,2 x 9,8 cm, sign. PD JHartingerová, č. 179/200, Antikvariát Ostrovní, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:20

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Havlíček

    (1946)

    L´Impératrice Ex Libris Vladimír Obrátil

    Položka č.: 220326

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:21

    lept, 1975, 14,7 x 8,4 cm, sign. PD Havlíček 75, č. 33/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Francie

    Položka č.: 220328

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:22

    litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 220330

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:23

    dřevoryt, 13,1 x 9 cm, sign. PD M. Houra, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook