• Pavel Piekar

    Jihočeská gotika

    Položka č.: 239657

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:50

    linoryt, 2011, 65,5 x 46,5 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2011, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    Položka č.: 239658

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:51

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Slíva

    Café Littleraie

    Položka č.: 239659

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:52

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    Položka č.: 239660

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:53

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Lampa

    Položka č.: 239661

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:54

    lept, 1947, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1947, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    Položka č.: 239662

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:55

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 239663

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:56

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu suterén

    Položka č.: 239664

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:57

    lept, 1978, 50 x 38,5 cm, sign. PD Sozanský 78, rám, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 239665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:58

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    Položka č.: 239666

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:59

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    Položka č.: 239667

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:00

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 239668

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:01

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    Položka č.: 239669

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:02

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 239670

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:03

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Enrico Baj

    (1924-2003)

    Trubač

    Položka č.: 239671

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:04

    lept, 53,3 x 39 cm, sign. PD Baj, rám, č. II/XXXV

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 239672

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:05

    Modrá váza

    Položka č.: 239673

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:06

    sklo, výška 50 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Popelníček

    Položka č.: 239674

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:07

    glazovaná keramika, 4,3 x 13,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Elen Jilemnická

    Kabát

    Položka č.: 239675

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:08

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil, antiqari.at Radhošťská

  • Elen Jilemnická

    Něco na hlavě

    Položka č.: 239676

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:09

    glazovaná keramika, 1979, v. 21 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Elen Jilemnická

    V úkrytu

    Položka č.: 239677

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:10

    glazovaná keramika, 1979, v. 14,5 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    Položka č.: 239678

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:11

    glazovaná keramika, 15,5 x 9,5 cm, značeno DU Kutálek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Čert (PF 77 Kutálek)

    Položka č.: 239679

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:12

    glazovaná hlína, reliéf, 1976, 11 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytička

    Položka č.: 239680

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:13

    glazovaná keramika, 12 x 7 cm, značeno DU Kutálek, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Slunce (PF 1978 Kutálek)

    Položka č.: 239681

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:14

    glazovaná hlína, reliéf, 1977, 15,3 x 9,3 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pakůň

    Položka č.: 239682

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:15

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Pangrác

    (1924-2012)

    Hudba

    Položka č.: 239683

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:16

    patinovaná sádra, v. 30 cm, značeno Pangrác

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Stibůrková

    Dívka rozplétající si vlasy

    Položka č.: 239684

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:17

    glazovaná keramika, 1982, 26 x 9 x 6 cm, značeno dole Stibůrková 1982, štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • C. E. Nagel

    Portrét muže se sepjatýma rukama

    Položka č.: 239685

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:18

    olej, karton, 32 x 24 cm, sign. PD C. E. Nagel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Položka č.: 239686

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:19

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)