• Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:40

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad a podhradí v zimě

    Položka č.: 244522

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:42

    litografie, 1948, 49,5 x 37.5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 244521

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:44

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:46

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:48

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:50

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:52

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Komenský se loučí s vlastí

    Položka č.: 244516

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:54

    kombinvaná technika karton, 17 x 24 cm, rám, malba popraskaná a místy vypadaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:56

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:00

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:02

    olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 243711

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:04

    olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček muzikant

    Položka č.: 243712

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:06

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Slunečník na pláži

    Položka č.: 243713

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:08

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, na pravém horním rohu papír nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dobrý vitr

    Položka č.: 243714

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:10

    lept, 1973, 11,8 x 8 cm, značeno v desce DuU 1973, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Adamír Macháček

    Práce

    Položka č.: 243715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:12

    litografie, 27,6 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adamír Macháček

    Kůň s pluhem

    Položka č.: 243716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:14

    litografie, 27,3 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Poisat

    Položka č.: 243717

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:16

    suchá jehla, 19,1 x 15,5 cm, značeno PD tisk D. Reynek, papír na několika místech mimo tisk drobně poškozen, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Žebřík

    Položka č.: 243718

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:18

    suchá jehla, 29 x 18,3 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 12/20, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kůň

    Položka č.: 243719

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:20

    suchá jehla, 17,1 x 18,8 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 16/35, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 243720

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:22

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 243721

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:24

    slepotisk, 23 x 15 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Milenci ze zdi

    Položka č.: 243722

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:26

    slepotisk, 22 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243723

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:28

    slepotisk, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Vyzařování

    Položka č.: 243724

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:30

    slepotisk, 19 x 14,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Toyen

    (1902-1980)

    Obilí

    Položka č.: 243725

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:32

    zinkografie, 24 x 16 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Turek na Karlově mostě

    Položka č.: 243726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:34

    fotografie, 29,3 x 20,1 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Don Quijote a Sanchzo Panza u ohně

    Položka č.: 243727

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:36

    akvatinta, 19 x 25,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, at, poškozeno, restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyen

    (1902-1980)

    Oko

    Položka č.: 243728

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:38

    zinkografie, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Toyen, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pošťák

    Položka č.: 243729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:40

    knižní litografie, 20 x 20,5 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook