• Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon II.

    Položka č.: 241192

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:23

    tuš, papír, 29,3 x 20,6 cm, sign. PD Jíra, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:24

    strukturální grafika, 1960, 30 x 42 cm, vzadu č.21, datum 23.VIII. 60, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241194

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:25

    kombinovaná technika, 49 x 64,5 cm, vzadu č.29, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Barevné skvrny

    Položka č.: 241195

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:26

    mrazovka, 84 x 59,5 cm, při okrajích potrhaný, slepený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Bubliny

    Položka č.: 241196

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:27

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 241197

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:28

    mrazovka, 87 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 241198

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:29

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    Položka č.: 241199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:30

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 241200

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:31

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 241201

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:32

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 241202

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:33

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Jablko 81

    Položka č.: 241203

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:34

    litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 241204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:35

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Samota ve stepi

    Položka č.: 241205

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:36

    tuš, akvarel, papír, 1961, 5,7 x 4,1 cm, při okrajích zašpiněný a popsaný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Opravdové zázraky Basilia Knoxe

    Položka č.: 241206

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:37

    tuš, papír , 1957, 14 x 9 cm, přiložena kniha Anna Marie Joklová, Opravdové zázraky Basilia Knoxe, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace k časopisu Světová literatura

    Položka č.: 241207

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:38

    tuš, běloba, papír, 24,3 x 16,8 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.1. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241208

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:39

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 16,5 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.2. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241209

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:40

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241210

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:41

    2x tuš, běloba, papír, oba 24,3 x 16,6 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.5. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejno…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Akrobat

    Položka č.: 241211

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:42

    tužka, papír, 1945, 11 x 14 cm, sign. DU Tichý 45, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    Položka č.: 241212

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:43

    suchá jehla, 1942, 24 x 17,5 cm, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:44

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:45

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Lev Boby

    Položka č.: 241215

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:46

    suchá jehla, 1939, 15 x 22 cm, sign. PD Tichý 39, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Ostrov

    Položka č.: 241216

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:47

    olej, vosk, bambusový papír, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2019, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hol…

  • T.A.K. Tadeusz Andrzej Krawczyszyn Filip

    Krásný vztah

    Položka č.: 241217

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:48

    olej na masonitu, akryl, textura, 1997, 42 x 52 cm, sign. DU Filip 97, rám, vzadu popsáno 23. III. 97, Filip TAK

  • Grötshel

    Položka č.: 241218

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:49

    olej, plátno, 1966, 26 x 98 cm, sign. PD Grötshel 1966, rám

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Havlík

    Pohoda

    Položka č.: 241219

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:50

  • Jiří Havlík

    Postavy

    Položka č.: 241220

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:51

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, popraskaná malba, Antikvariát Ostrovní

    Zvláštní přeměna ptáků a lidí v přítomnosti II.

    Položka č.: 241221

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:52

    olej, dřevo, 1994, 40 x 100 cm, sign. PD, rám, vzadu nalepen štítek s kresbou a popisem, na rámu drobné oděrky