• Ladislav Steininger

    Mřížková kompozice

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:48

    serigrafie, 1990, 30,5 x 27 cm, sign. PD Ladislav Steihinger 1990, č. 81/230, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Šafař

    Struktura

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:50

    lept, 16 x 18,3 cm, sign. PD K. Šafař, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Cyklaménová abstrakce

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:52

    serigrafie, 49 x 49 cm, sign. PD Jiří Hilmar, č. 6/50 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:54

    serigrafie, 1973, 28 x 28 cm, sign. PD F. Kyncl 73, č. I/V, antiqari.at Radhošťská

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:56

    linoryt, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:58

    lept, sign. PD H. Bruppacher, papír na horním okrajilehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Zrno

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:00

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Plamínek

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:02

    lept, mezzotinta, 1993, 29,5 x 20 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • František Gross

    (1909-1985)

    Kouzelník

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:04

    litografie, 1974, 53,7 x 38,7 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, č. 35/39, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Josef Istler

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:06

    monotyp, 35,5 x 25 cm, sign. DU Istler, rám

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1977)

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:08

    serigrafie, 88 x 78,5 cm, sign. PD Vasarely, č. 207/250

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Zahrada

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:10

    suchá jehla, 1969, 30 x 34 cm, sign. PD Jiří John 1969, rám, č. 38/100, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:12

    lept, 1913, 16 x 24 cm, značeno razítkem PD Kupka, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Otto Placht

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:14

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Otto Placht, č. 35/100, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Propalovánky

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:16

    tisk, propalovánka, 1996, 13 x 14,4 cm, sign. PD Klimeš, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:18

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:20

    serigrafie, 1969/2002, 19 x 8 cm, sign. DU Jan Kubíček, č. 36/200, vzadu popsáno autorem: P.F.2003, všechno dobré, dostatek zdraví, sílu a pevné nervy k práci a pro vše ostatní přeji srdečně a přátelsky JK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:22

    koláž, 1966, 37 x 67,5 cm, PD monogr. PK 66, rám, vzadu autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:24

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:26

    lept, 49 x 39,5 cm, sign. PD Beeri, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    Položka č.: 138

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:28

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a., antiqari.at Radhošťská

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:30

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 78/100, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:32

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Marie Blabolilová

    Polena

    Položka č.: 147

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:34

    lept, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD, a.t., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

  • Karol Felix

    (1961)

    Čas her

    Položka č.: 150

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:36

    lept, mezzotinta, 1991, 20,5 x 15,5 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 89/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    Položka č.: 160

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:44

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80, antiqari.at Radhošťská

    Květy

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:50

    monotyp, papír, 2009, 33,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Salajka 2009, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:52

    litografie, 2001, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 72/78, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:54

    suchá jehla, 29,5 x 30 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)