• Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:08

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:09

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    Položka č.: 233118

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:10

    olej, karton, 49 x 61 cm, sign. PD Lojza Budík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:11

    olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:12

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. PD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:13

    tempera, papír, 1983, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1983, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Jaro

    Položka č.: 233305

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:14

    lept, akvatinta, 12,3 x 7,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Zrcadlo

    Položka č.: 233405

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:15

    lept, 17,5 x 13,8 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Začarovaný les

    Položka č.: 233406

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:16

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Krumphanzlová

    ExLibris

    Položka č.: 233408

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:17

    tuš, papír, 1967, 10 x 8,5 cm, DU značeno k 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 233456

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:18

    kolorovaná suchá jehla, 1950, 20,2 x 12,3 cm, monogr. LN JH 50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:19

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:20

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:21

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:22

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:23

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:24

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:25

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:26

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Procházková

    (1948)

    Sedící postava

    Položka č.: 233547

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:27

    lept, 24,8 x 24,6 cm, sign. PD Eva Procházková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:28

    10x litografie, 5 ks: 5 x 5 ; 5ks: 14,7 x 11,3 cm, vše sign. PD Roučka, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 233610

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:29

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Krasobruslení

    Položka č.: 233629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:30

    suchá jehla, 1982, 9 x 11,8 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233631

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:31

    suchá jehla, 1982, 7,3 x 11,7 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 20/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    fondango

    Položka č.: 233639

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:32

    serigrafie, 20,5 x 30 cm, sign. PD seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 233691

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:33

    lept, 14 x 8,2 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 233733

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:34

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vilgus

    (1944)

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:35

    serigrafie, 18 x 18 cm, sign. DU Karel Vilgus, PF 1983, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:36

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:37

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook