• Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emanuel Ranný st. ?

    (1913-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 226505

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:50

    tuš, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Ranný E.?, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226737

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dobříš Nocturne

    Položka č.: 226808

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:56

    serigrafie, 1984, 16,9 x 21 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Pastýř (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 226980

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:58

    dřevoryt, 1945, 6,5 x 14,6 cm, sign. PD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    Položka č.: 226995

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:00

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zátiší (Ex libris Jarka Kunešová

    Položka č.: 226996

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:02

    dřevoryt, 6 x 4 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:04

    litografie, 5,5 x 3 cm, sign. PD Hlinovský, na zadní straně zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Položka č.: 227002

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:06

    litografie, 5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai ve váze (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227003

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:08

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. DU Hlinovský , antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227004

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:10

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 227005

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Busta dívky (ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227006

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:14

    litografie, 6,2 x 6 cm, značeno v tisku P. Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 228401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228448

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:18

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 27, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228449

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 23, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-?)

    Chalupy v létě

    Položka č.: 228546

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:22

    olej, karton, 28 x 34 cm, sign. PD Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zemann

    Léto

    Položka č.: 228547

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:24

    olej, karton, 33,5 x 49 cm, sign. LD Zemann , rám, vzadu popsáno, vzadu razítko, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 228766

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:26

    reliéfní grafika, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Eucalypt

    Položka č.: 228886

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:28

    kombinovaná technika, , plast, 41,5 x 28 cm, PD monogr. EM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Strom

    Položka č.: 228887

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:30

    kombinovaná technika, , plast, 65,7 x 33,8 cm, PD monogr. EM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    Položka č.: 228889

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:32

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Položka č.: 228890

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:34

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hendrych

    Postava

    Položka č.: 229086

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:36

    litografie, 2009, 30 x 21 cm, sign. PD Hendrych, č. 2/50, vzadu natištěno "Premie Umělecké besedy", cca 2 cm natržený a podlepený levý dolní rok , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Žluťásek černooký

    Položka č.: 229126

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:38

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 229128

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:40

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mikoláč Axmann

    Réva

    Položka č.: 229131

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-?)

    Chalupy v zimě

    Položka č.: 229164

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 20:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)