• Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:43

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:44

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:45

    suchá jehla, 21,2 x 15 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 227925

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:46

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    Položka č.: 227926

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:47

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    Položka č.: 227927

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:48

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kytice

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:49

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 227943

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:50

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:51

    litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    Položka č.: 228643

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:52

    18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    Položka č.: 228644

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:53

    5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:54

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:55

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    Položka č.: 229011

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:56

    akvarel, papír, 1952, 35 x 50 cm, sign. LD K. Štika 52, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 230091

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:57

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 230226

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:58

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 14:59

    pastel, papír, 36,5 x 23 cm, sign. PD Nejedlý K., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka a F. Sequense na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    Položka č.: 230252

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:00

    akvarel, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Jindř. Příhoda, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:01

    lept, 1910, 18,5 x 16,8 cm, sign. PD Richard Lux 1910, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 230324

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:02

    lept, 42,2 x 64,5 cm, sign. PD JA. Alex, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalérie

    Položka č.: 230325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:03

    lept, 25 x 36,3 cm, sign. PD JA. Alex, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 230622

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:04

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:05

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:06

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 232987

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:07

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 232988

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:08

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Podzim

    Položka č.: 233051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:09

    lept, 1977, 39 x 59,5 cm, sign. PD Jitka Waltrová 1977, č. 15/20, lehce pokčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Cesty

    Položka č.: 233088

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:10

    linoryt, 1985, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD M. Houra 85, č. 2/12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Adam a Eva

    Položka č.: 233089

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:11

    linoryt, 1984, 40,5 x 52,8 cm, sign. PD M. Houra 84, č. 8/12, DU připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Sen

    Položka č.: 233092

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:12

    litografie, 49,5 x 61 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 20/50, přeložený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook