• J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:46

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Mospau

    Koně

    Položka č.: 232760

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:48

    serigrafie, 1991, 11,5 x 14,7 cm, sign. PD Mospau, při okrajích zašpiněný papír, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Horn

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 232920

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:54

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, PD značeno ve štočku JH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Horn

    Pražská Loreta

    Položka č.: 232921

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:56

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 232925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:58

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Novotný

    Pohled ze Seminářské zahrady

    Položka č.: 232930

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2020 00:00

    suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 243363

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:02

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 243364

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:04

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    Položka č.: 243365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:06

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Položka č.: 243366

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    Položka č.: 243367

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    Položka č.: 243369

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:14

    litografie, 21,4 x 28,1 cm, značeno na kameni PD Forain, uprostřed přeloženo, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 243370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hrad

    Položka č.: 243372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:20

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Prorok

    Položka č.: 243373

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    Položka č.: 243375

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Hraba

    Zámek

    Položka č.: 243377

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:30

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na ČVUT a PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    Položka č.: 243378

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:32

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    Položka č.: 243380

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:36

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    Položka č.: 243381

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:38

    litografie, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU Čepelák, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    Položka č.: 243382

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marta Řeřábková

    (1937)

    "U nás v Praze"

    Položka č.: 243384

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:44

    litografie, 1980, 23,8 x 49,5 cm, sign. PD Marta Řeřábková 1980, č. 30/100, okolo tisku mírně zažloutlý rámeček, při horním okraji papíru mimo tisk drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň v podhradí

    Položka č.: 243385

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:46

    kolorovaná litografie, 24,5 x 18 cm, značeno na kameni AJ Alex, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)