• Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zajíc před terčem

    Položka č.: 243333

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    Položka č.: 243334

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    Položka č.: 243335

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 243336

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:06

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)