• Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:01

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:03

    litografie, 31,6 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludwig Heinrich Jungnickel

    (1881-1965)

    Návrat ovcí

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:04

    litografie, 19,7 x 20 cm, sign. na kameni PN Jungnickel, papír na spodním rohu lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Gustav Kampmann

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:05

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Käthe Kollwitz

    (1867-1945)

    Autoportrét

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:06

    lept, x , 14,5 x 13,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Přístav

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:07

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, levý okraj a část horního okraje lehce ušpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Setkání na cestě do přístavu

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:08

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, papír na okrajích zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Frans Masereel

    (1889-1972)

    Otrok lásky (Sklavin der Liebe)

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:09

    dřevoryt, 16,5 x 11,4 cm, PD monogr. v desce FM, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludwig Michalek

    (1859-1942)

    Cesta domů

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:10

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:11

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original IV., uprostřed přeloženo, při spodním okraji cca 0,5 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:12

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:13

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:14

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Hans Neumann

    (1873-1957)

    Meeresruhe (Pokoj na moři)

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • William Nicholson

    (1872-1949)

    Princ z Walesu

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:16

    dřevoryt, 26 x 23 cm, PN značeno v tisku, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:17

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Problémy s gravitáciou II.

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:18

  • Hans Ranzoni D. J.

    (1896-1945)

    Paví očko

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:19

    ocelorytina, 12 x 6 cm, sign. PD Hans Ranzoni, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hans Ranzoni D. J.

    (1896-1945)

    Iris

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:20

    ocelorytina, 15,3 x 9,7 cm, sign. PD Hans Ranzoni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Rauft

    (1862-1931)

    Zátoka Brittany

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:21

    akvatinta, 24,7 x 32,4 cm, značeno v desce PD Ranft, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein - Zahrada v Sonnenschein

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:22

    lept, 13 x 16,5 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:23

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:24

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:25

    litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Vasarely

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:26

    tisk, plakát, 85 x 45 cm, plakát k výstavě serigrafií v Divadle Zdeňka Nejedlého, Chrudim, 5.-26.6. 1966, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:27

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Adolf Zdrasil

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 16:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michal Singer

    Růžový ukřižování

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 12:00

    olejomalba, 200 x 200 cm, sign. LN, Michal Singer je jedním z nejvýraznějších umělců dnešní doby, který se na pozici respektovaného autora vypracoval díky svébytnému stylu a enormní energii. Nejčastěji bývá přirovnáván k novodobému Vincentu van Goghovi, jehož dílo Michal Singer osobně velmi ctí, ale…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Jaroslav Němeček

    Čtyřlístek

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, fix, 2019, 31 x 23 cm, sign. PD, Jaroslav Němeček je český ilustrátor, autor komiksu Čtyřlístek. Kromě toho má na svém kontě i jiné komiksy (například Čaroděj Huriáš a Rexík). Dříve také pracoval pro dětský časopis Mateřídouška.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)