• Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 214755

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:29

    litografie, 44 x 59 cm, sign. PD J. Grus, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:30

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:31

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    Položka č.: 215259

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší I.

    Položka č.: 215538

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:33

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 12/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší II.

    Položka č.: 215539

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:34

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 13/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:35

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    Položka č.: 215844

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:36

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    Položka č.: 215854

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:37

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    Položka č.: 215858

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:38

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Belveder

    Položka č.: 215860

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:39

    ocelorytina, 11 x 18 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 218075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:40

    lept, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasáček

    Položka č.: 218076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:41

    akvatinta, 18,8 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pohled na Přerov

    Položka č.: 218083

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:42

    lept, 16,4 x 29,4 cm, sign. PD Petr Dillinger, č.89/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Česání ovoce

    Položka č.: 218088

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:43

    dřevoryt, 29,6 x 19,7 cm, sign. PD A. Majer, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Položka č.: 218089

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:44

    dřevoryt, 16,3 x 12,3 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:45

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:46

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Břetislav Slováček

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:47

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek

    Položka č.: 218774

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:48

    litografie, 33,5 x 24 cm, PD značeno na kameni C, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    Položka č.: 218776

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:49

    litografie, 34,6 x 25 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:50

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ruda Šváb

    (1909-1989)

    U Svoru v Lužických horách

    Položka č.: 219185

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:51

    litografie, 25,5 x 43,5 cm, sign. PD Ruda Šváb, č. 78/90, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Autoportrét

    Položka č.: 219644

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:52

    lept, 1946, 13,5 x 13 cm, sign. PD fremund 46, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslav Kovář

    Pražské věže

    Položka č.: 221022

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:53

    litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:54

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    Položka č.: 221025

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:55

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    Položka č.: 221026

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:56

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:57

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:58

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)