• Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:56

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:57

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Krajina s topoly

    Položka č.: 226663

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:58

    lept, 12 x 16,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník

    Položka č.: 226664

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:59

    lept, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    Položka č.: 226665

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:00

    dřevoryt, 25,5 x 30,4 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horské panorama

    Položka č.: 226667

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:01

    lept, 12,2 x 16,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V aleji

    Položka č.: 226669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:02

    lept, 19,5 x 16 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 226671

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:03

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Fontána

    Položka č.: 226677

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:04

    dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    Položka č.: 226720

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:06

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:07

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:08

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Podzimní nálada

    Položka č.: 226971

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:09

    olej, překlika, 36 x 47 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:10

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Táborský

    Madona s dítětem

    Položka č.: 227399

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:11

    olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 227925

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:13

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    Položka č.: 227926

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:14

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    Položka č.: 227927

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:15

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:16

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 227943

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:17

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    Položka č.: 228643

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:19

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    Položka č.: 228644

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:21

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:22

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    Položka č.: 229011

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:23

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • R. Braun

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 229013

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:24

    litografie, 1934, 60 x 43 cm, sign. PD RBraun 1934, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • R. Braun

    Portrét E. Beneše

    Položka č.: 229014

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:25

    litografie, 1936, 60 x 43 cm, monogr. LD RB, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)