Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:04

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:05

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:06

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:07

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Georg podle Hamilton de

    (1672-1737)

    Holandská škola

    Položka č.: 195965

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:08

    rytina, 12,7 x 10,6 cm, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:09

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:10

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:11

    lept, 1938, 32,3 x 25 cm, sign. PD Ar. Nauman, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:12

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:13

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Spící akt (ExLibris Vladimír Štindl

    Položka č.: 198152

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:14

    ocelorytina, 1980, 10,7 x 9,6 cm, sign. DU KBeneš 80, č. 71/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Děti u splavu

    Položka č.: 198389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:15

    lept, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:16

    měkký kryt, 1930, 10,3 x 13,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:17

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:18

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Paridův soud

    Položka č.: 199458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:19

    sítotisk, 1989, 20,8 x 15 cm, sign. DU JBartoš 1989, Antikvariát Ostrovní, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kováři

    Položka č.: 199554

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:20

    litografie, 1946, 26 x 30 cm, sign. PD Vlast.Rada 46, rám, č. 44/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:21

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:22

    litografie, 1960, 20,1 x 14,5 cm, PN značeno na kameni M.Švabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:23

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Uzel

    Položka č.: 201083

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:24

    serigrafie, 40 x 24 cm, sign. PD Eugen Weidlich, rám, č. 10/100, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:25

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:26

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonička v Hronseku na Slovensku

    Položka č.: 201120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:27

    dřevoryt, 1925, 19 x 12,8 cm, LD značeno ve štočku AV, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:28

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:29

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:30

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:31

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:32

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:33

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook