Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Aura koně

    Položka č.: 217014

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 02. 2020 18:03

    dřevoryt, 1967, 17,1 x 11,3 cm, sign. DU Emil Kotrba 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Uražený pes

    Položka č.: 242609

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:12

    litografie, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 242789

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:24

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)