Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232629

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:44

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232630

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Poníci

    Položka č.: 235440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:48

    litografie, 11,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba, č. 38/100, papír má u horního okraje několik teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:50

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V stáji

    Položka č.: 235442

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:52

    litografie, 1953, 19 x 13,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 53, č. 70/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vyjížďka na saních

    Položka č.: 234174

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:14

    litografie, 1979, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Znamení berana

    Položka č.: 226335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:05

    lept, 1942, 18,5 x 14,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 235416

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:14

    litografie, 1956, 18,5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba 1956, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232631

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:02

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 232632

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:04

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na zahradě (PF 1972 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232633

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:06

    dřevoryt, 1971, 11,8 x 9,4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)