Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:16

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 229879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:09

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    Položka č.: 240230

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:20

    litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)