Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kráva

    Položka č.: 229881

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2019 16:20

    tužka, papír, 1944, 28 x 38 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Eva

    Položka č.: 234215

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 17:00

    litografie, 1963, 11,3 x 8,1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1963, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 10:45

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Z Námluv Pelopových Jaroslava Vrchlického

    Položka č.: 229879

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2019 14:20

    litografie, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Alegorický motiv

    Položka č.: 229868

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2019 14:25

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Býci

    Položka č.: 193628

    Plánované ukončení: 20. 05. 2019 14:30

    litografie, 1936, 24 x 34 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 193101

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2019 14:35

    litografie, 1941, 28,8 x 23 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    Položka č.: 220998

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Taneční pár

    Položka č.: 222247

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:18

    dřevoryt, 1962, 12,5 x 6,8 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    Položka č.: 222255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:24

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:12

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vlk (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227030

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:02

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kozoroh (Ex libris Vladimír Bujárek)

    Položka č.: 227031

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vyjížďka na saních

    Položka č.: 234174

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:44

    litografie, 1979, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)