Socha předků, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:12

    patinované dřevo, 20. století, v. 58 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Socha předka, Gabun

    Položka č.: 132

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:11

    kolorované dřevo, 20. století, v. 58,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Barbara Klemm

    (1939)

    Václav Havel

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:10

    bromostříbrná fotografie, 39,4 x 29 (40,3 x 29,9) cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Milton H. Greene

    (1922-1985)

    Marilyn Monroe Rodeo

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:09

    ink-jet print, 1956/2003, 63,5 x 93,5 (75 x 105) cm, sign. na zadní straně synem autora Joshua Greene, zhotoveno z pův. negativu v počtu 15-20ks synem autora 14. 3. 2003, tištěno technikou ink-jet print na papíře Hahnemühle Albrecht Dürer, na zadní straně značeno autentizačním razítkem , Antikvariát…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surreálný objekt

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:08

    tempera, airbrush, dekalk, papír, 1985, 20 x 15 cm, sign. PD Istler, rám, typická tajuplná práce významného představitele českého surrealismu, která navazuje na autorovy fantomy vznášející se v pusté krajině, jejichž vyobrazení se autor věnoval především ve válečných letech a poprvé je reprodukoval …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 128

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:07

    monotyp, 1944, 22 x 25 cm, sign. DU Istler 44, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:06

    litografie, 1960, 52,8 x 40 cm, sign. PD Istler 60, č. XIV., kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli …

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surrealistická kompozice (Tvář)

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:05

    suchá jehla, 1943, 26 x 16,6 cm, sign. DU Istler 43, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Abstraktní kompozice 1.

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:04

    dřevořez, 1946, 16 x 15 cm, sign. DU Istler 46, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Abstraktní kompozice II.

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:03

    bar. lept, 4,5 x 8,5 cm, sign. PD Istler, rám, č. 11/50, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Ptáci

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:02

    lept s akvantitou, 1947, 15,5 x 10,5 cm, sign. DU Istler 47, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Henri Matisse

    (1869-1954)

    La Piscine

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:01

    litografie, 35,5 x 103 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Paul Cézanne

    (1839-1906)

    Portrait du Peintre Armand Guillaumin au pendu

    Položka č.: 121

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 18:00

    lept, 1873, 15,8 x 11,8 cm, rám, otisk z původní desky, Antikvariát Dlážděná

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Photon

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:59

    serigrafie, 1988, 52,5 x 52 cm, sign. PD Vasarely, č. 138/250

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Diam

    Položka č.: 119

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:58

    serigrafie, 1988, 59 x 52 cm, sign. PD Vasarely, č. 138/250

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Panorama Pražského hradu

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:57

    olej, plátno, 75 x 115 cm, sign. PD Jaroslav Šetelík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Igor Georgijevi Izvjekov

    (1965-2007)

    Chalupy

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:56

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Izvekov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Neznámý autor (ruská škola)

    Portrét ženy

    Položka č.: 116

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:55

    olej, dřevotříska, (30. léta), 35,7 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID686 Historie příhozu

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Odpočinek

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:54

    olej, sololit, 32 x 40,8 cm, sign. PD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům a tlumenější barevnost, konzultováno s Dr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy na…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Boris Jirků

    Podzim patriarchy

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:52

    akryl, papír, 1984, 31,5 x 44 cm, sign. LD Jirků 84, rám, vlevo uprostřed protrhlý papír, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V baru

    Položka č.: 112

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:51

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD Žižka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

  • Karel Oberthor

    Výroba marmelády v Počernicích

    Položka č.: 111

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:50

    tempera, karton, 48,5 x 59 cm, sign. LD K. Oberthor, ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 110

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:49

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Pohled na Vsetín

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:48

    olej, plátno, karton, 1907, 35 x 48 cm, sign. LD O. Bubeníček 07, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Žonglér

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:47

    leštěný bronz, 1965, v. 39 cm, sign. na ruce RS, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Kompozice; Reminiscence III.

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:46

    2x kolorovaný lept, kombinovaná technika, papír, 1967, 16,2 x 12,3; 35,7 x 41,3 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 1/24, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Michal Cihlář

    Dialog entomologa se stomatologem

    Položka č.: 106

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:45

    osmibarevný linoryt, 1988 - 1992, 32,6 x 48,6 cm, sign. DU Michal Cihlář, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Příjemné vánoce

    Položka č.: 105

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:44

    lept, 1955, 8,8 x 15 cm, sign. PD Vladimír Boudník 1955 XII., rám, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Otto Placht

    Psychotropy II.

    Položka č.: 104

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:43

    akryl, kvaš, papír, 80 x 100 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Otto Placht

    Položka č.: 103

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 17:42

    akryl, kvaš, papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 2012, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze