• Alena Antonová

    (1930-2021)

    Prokop Veliký

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:00

    lept, 1994, 11 x 7,5 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 58/80, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Kvítí v konvici

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:01

    suchá jehla, pastel, 2002, 12 x 8,5 cm, sign. PD A. Antonová 02, č. 41/80, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Housle

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:02

    lept, 1996, 8,7 x 6,2 cm, sign. DU A. Antonová 96, č. 56/70, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Sova

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:03

    lept, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. PD A. Antonová 87, č. 54/120, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Pes

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:04

    lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Květina ve váze

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:05

    lept, pastel, 2004, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD A. Antonová 04, č. 3/80, PF 2005, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    Kytice

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:06

    lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Exlibris Apollón

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:07

    litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Krajina pod sněhem II.

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:08

    litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Krajina pod sněhem I.

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:09

    litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Červená krajina

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:10

    litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Věž - Ex libris

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:11

    dřevoryt, 1968, 11,7 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Brabcová

    Společné osamění

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:12

    suchá jehla, 2005, 10,1 x 12 cm, sign. PD A. Brabcová 05, 24/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans-Emil Braun - Kirchberg

    (1887-1971)

    Exlibris Elsie Bauknecht

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:13

    lept, 1923, 13 x 13 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans-Emil Braun - Kirchberg

    (1887-1971)

    Exlibris Alfred Schweyer

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:14

    suchá jehla, 17 x 9,4 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Bujárek

    (1913)

    Sex libris

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:15

    serigrafie, 6,3 x 13,9 cm, značeno LD v sítu Vladimír Bujárek, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čech

    Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:16

    dřevoryt, 1983, 9,1 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 67/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čech

    Sv. Kosma a Damián

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:17

    dřevoryt, 1983, 8,8 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 134/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Mojžíš

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:18

    lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrány

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:19

    litografie, 10 x 7,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vlčí mák u okna

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. UD Florian, Ex libris Zdena Vitverová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Konvalinky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:21

    dřevoryt, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Město

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:22

    dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD Florian, Ex libris Zdeňka Vitverová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Otevřené okno

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:23

    dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Krajina s motýlem

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:24

    dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kvítí s motýly

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:25

    dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Jaroslava Knytla

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:26

    dřevoryt, 8,5 x 7,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hervert

    (1880-?)

    Pražská můza

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:27

    lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Hlavatý

    (1943)

    Katedrála

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:28

    lept, 21 x 15 cm, sign. PD Hlavatý, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst

    (1896-1973)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:29

    lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Jakesche a H. Steinera v Praze, E. Orlika v Berlíně, R. Larische, L. Michaleka, W. Ungera, Brandlmayera a Wodnanského ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook