Dražené položky

  • Eduard Manet (Světová grafika)

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:00

    lept, 1910, 11 x 7 cm, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alexander Calder (Světová grafika)

    (1898-1976)

    Red, Blue and Yellow Spheres

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:01

    litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    (1898-1976)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:02

    litografie, 28 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Joan Miró (Světová grafika)

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:03

  • Joan Miró (Světová grafika)

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:04

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pablo Picasso (Světová grafika)

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:05

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

  • Andy Warhol (Světová grafika)

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:06

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Isaac Celnikier (Světová grafika)

    (1923-2011)

    Muži

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:07

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier, antiqari.at Radhošťská

  • Abraham Hadad (Světová grafika)

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:08

    litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Klinger (Světová grafika)

    (1857-1920)

    Obr

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:09

    lept, akvatinta, 1914, 24,5 x 16,5 cm, značeno PD Max Klinger rad. 1914, LD Verlag von E.A. Seeman, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Leonilda Gonzalez (Světová grafika)

    Korida

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Wilhelm List (Světová grafika)

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:11

  • Merio Ameglio (Světová grafika)

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:12

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Eduard Antal (Světová grafika)

    Kompozícia I.

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:13

  • David Azuz (Světová grafika)

    (1942-2014)

    Na trhu

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:14

    litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Albert de Belleroche (Světová grafika)

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Armand Berton (Světová grafika)

    (1854-1917)

    Rieuse

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:16

    litografie, 1897, 35,3 x 26,6 cm, značeno PD Arm Berton na kameni, v dolní části na papíře slepotiskové razítko, mírně zažloutlý a při pravé straně mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Guido Biasi (Světová grafika)

    (1933-1983)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:17

    tuš, karton, 1965, 20 x 14,9 cm, sign. PD G. Biasi R. 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Heinrich Bruppacher (Světová grafika)

    (1930-2010)

    Měsíc i slunce

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:18

    lept, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1930-2010)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:19

    lept, sign. PD H. Bruppacher, papír na horním okrajilehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1930-2010)

    Do nitra struktur

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:20

    lept, 15,2 x 15,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 5/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1930-2010)

    Domorodci

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:21

    akvatinta, 13 x 16,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1930-2010)

    Linie

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:22

    suchá jehla, 24,5 x 15,6 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 2/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    (1930-2010)

    Symboly

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:23

    lept, 15,6 x 24 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, e. a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:24

  • Hans Canon (Světová grafika)

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:25

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Walter Conz (Světová grafika)

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:26

  • Cristiano (Světová grafika)

    Volání

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:27

    litografie, 1969, 47,5 x 32 cm, sign. PD Cristiano, č. 19/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Salvador Dalí (Světová grafika)

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:28

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 15:29