Dražené položky

  • Franz Heger (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1766-1831)

    Praha Malostranské náměstí - slavnostní korunovační vjezd císaře Leopolda II

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:00

    mědirytina, 44 x 57,5 cm, rám, vydáno v letech 1792 - 1796 v sérii rytin pražských pohledů

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Josef Dietzler (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1694-1744)

    Praha Malý rynek

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:01

    mědirytina, 1743, 36 x 60 cm, rám, uprostřed přeloženo

  • . (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:02

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Tobias Conrad Lotter (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1717-1777)

    Atlas Minor Praecipua Orbis Terrarum Imperia

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:03

    47x kolorovaná mědirytina na ručním papíře, 1744, 21,5 x 28 cm, Atlas minor praecipua Orbis terrarum Imperia, Regna et Provincias, Germaniae potissimum tabelli 80 exacte delineatis sistens usui militiae ducum ac peregrinantium maxime accommodatus opera Tobiae Conradi Lotteri. Ručně kolorované mědiry…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Abraham Ortelius (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1527-1598)

    Mapa Orientu

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:04

    mědirytina, 1598, 35,5 x 51 cm, rám, uprostřed přeložený, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Neznámý autor (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Zámek Hluboš

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:05

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Michel François Damane-Demartrais (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1763-1827)

    Versailles

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:06

    akvatinta, 37 x 55,5 cm, rám, zažloutlý, poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Hieronymus Wierix (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1553-1619)

    Sv. František v extázi

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:07

    rytina, 25,7 x 18,3 cm, LD značeno v desce Hieronymus Wierix fecit, ořezáno, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jahannes Stradanus (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:08

  • Gerardus Mercator (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1512-1594)

    Palatinatus rheni nova, et accurata descriptio

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:09

    mědirytina, 1630, 45 x 56 cm, několikrát přeložený, zažloutlý papír, podlepeno, natrženo cca 3 cm od spodního okraje, , antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homanno (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1664-1724)

    Stockholm

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:10

    kolorovaná mědirytina, 1730, 50 x 58 cm, uprostřed přeložený, lepený papír, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Louis Amboise (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Vue de Baltimore

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:11

    lept, 1836, 26,5 x 37,5 cm, rám, vyryl Garneray, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Hollar (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1607-1677)

    Dafné

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:12

    mědirytina, 1791, 29 x 19,5 cm, značeno v desce PD W. Hollar fecit. 1653, DU E. Cleyn , Ilustrace k Virgilovým eklogům, zažloutlý, dole uprostřed mimo tisk natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Francois (Ciartres) Langlois (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:13

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonio Albizzi (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:14

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1890-1957)

    Hrůzy války

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:15

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD AJ. Alex, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Carl Wilhelm Arldt (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1809-1868)

    Týnec nad Labem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:16

    litografie, 14,7 x 21,8 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1809-1868)

    Nové Hrady

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:17

    litografie, 14,5 x 21,7 cm, značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf, při spodním okraji mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Jiří Balzer (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1738-1799)

    Michael Heinrich Rentz

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:18

    rytina, 15,5 x 9,6 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Šporkův dvorní rytec, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    (1738-1799)

    Anton Kern

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:19

    rytina, 14 x 9,8 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    (1736-1799)

    Ioannes Bohatsch

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:20

    mědirytina, 21 x 17 cm, značeno PD Balzer sc., na papíře drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Francesco Bartolozzi (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1730-1813)

    Sorrows of Werter

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:21

    rytina, 20,2 x 20,2 cm, PD značeno v desce F. Bartolozzi sculp., zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antoine Basset (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (?-1775)

    Vue de la Cathedrale de Rouen

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:22

    mědirytina, akvarel, 18. století, 26,5 x 40,1 cm, značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • N. Berghem (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Laban and his People (Laban a jeho lidé)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:23

    mědirytina, 11,7 x 16,3 cm, značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Bergler (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:24

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Abraham Bloteling (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1634-1690)

    Dáma s váčkem

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:25

    mezzotinta, 25,5 x 17,5 cm, DU značeno v desce A. Bloteling, oříznutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    (1634-1690)

    Portrét Goverta Flincka

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:26

    rytina, 29,5 x 21,7 cm, PD značeno ABlotelingh, Antikvariát Ostrovní

    (1634-1690)

    Lord Grey

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:27

    mezzotinta, 34,2 x 25,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    (1634-1690)

    Venuše a Adonis

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:28

    mezzotinta, 20,2 x 26,8 cm, oříznutý papír, Antikvariát Ostrovní

    (1634-1690)

    James vévoda z Monmouthu

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:29

    rytina, 32 x 25 cm, PD značeno v desce A. Blooteling Ex., ořezáno, Antikvariát Ostrovní