Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Divadelní hra

    Položka č.: 19644

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení:
    24. 09. 2018 16:21

    olej, plátno, 1944, 55 x 80 cm, sign. PD F. Jiroudek 44, rám, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Poslední dražitel: ID5503 Historie příhozu

  • Roman Franta

    Pod mrakem

    Položka č.: 19651

    Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 110 x 130 cm, monogr. vzadu R. F. 2015, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 59.000 CZK (2.360 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Otto Placht

    Květ

    Položka č.: 19649

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    reflexní barvy, olej na plátně, 2015, 80 x 80 cm, sign. vzadu Otto Placht 2015, obraz výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, kol…

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Krajina hlava

    Položka č.: 19648

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, sololit, 1994, 39 x 30 cm, sign. PD Malát 94, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Zima na statku

    Položka č.: 19647

    Vyvolávací cena: 159.000 CZK (6.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 37 x 57 cm, sign. PD O. Blažíček, představitel moderní české krajinomalby, studoval na pražské VŠUP u prof. E. Dítěte a K.V. Maška, později na pražské AVU kde pod vedením prof. H. Schweigera absolvoval. Strávil dvacet let jako profesor na ČVUT. Oldřich Blažíček nebyl jen zdatným krajin…

    Aktuální cena: 159.000 CZK (6.360 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    bez názvu

    Položka č.: 19646

    Vyvolávací cena: 450.000 CZK (18.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1964, 115 x 89 cm, sign. vzadu J. Kotík 64, lišta, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v prv…

    Aktuální cena: 450.000 CZK (18.000 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Blaník z údolí Blanice u Louňovic

    Položka č.: 19645

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1942, 57,5 x 78,5 cm, sign. LD O. Bubeníček, rám, vzadu razítko vystaveno Goltzova tvrz. Malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfeld. Bubeníčkovým hlavním tématem …

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jiří Načeradský

    Rotující žena

    Položka č.: 19643

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, lepenka, sololit, 1985, 105 x 71 cm, sign. PD Načeradský 1985, rám, vynikající dynamická práce klasika české malby z cyklu Rotujících žen, kterým se autor v polovině osmdesátých let prezentoval na neoficiálních Konfrontacích, dále na prvních výstavách Volného sdružení 12/15 Pozdě, ale přece …

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Střelnice

    Položka č.: 19642

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, 1973, 26 x 26 cm, sign. PD Toyen, č. 41/75, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Bretona ve Francii a zakládající členka Skupiny surrealistů v Praze

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Střelnice

    Položka č.: 19641

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, 1973, 26,5 x 26,5 cm, sign. PD Toyen, č. 41/75, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Bretona ve Francii a zakládající členka Skupiny surrealistů v Praze

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 19640

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 19639

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1 poloviny 20. století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Jan Švankmajer

    Pensijní reforma

    Položka č.: 19637

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, asambláž, tuš, kvaš, 2018, 55 x 85 cm, sign. PD Švankmajer J. 2018, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Jan Švankmajer

    Had- fosilie

    Položka č.: 19636

    Vyvolávací cena: 94.000 CZK (3.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevo, pálená hlína, 2013, 50 x 44,5 cm, sign. vzadu Švankmajer J. 2013, rám, objekty z let 2013 až 2016 se většinou vážou k chystanému surrealistickému snímku Hmyz, ve kterém se hmyz chová jako lidi a lidé jako hmyz. Jde o misantropický snímek na motivy divadelní hry bratří Čapků, ve kterém se nená…

    Aktuální cena: 94.000 CZK (3.760 €)

  • Zvi Tolkovsky

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)

  • Otto Placht

    Universo Shipibo

    Položka č.: 19632

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, reflexní barvy, plátno, 2010, 110 x 80 cm, sign. vzadu , dílo výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzi…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Bond girl

    Položka č.: 19630

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Michal Singer

    Příhoda

    Položka č.: 19623

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 100 x 70 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Libor Jaroš

    Taneční škola pro pokročilé I. (salsa)

    Položka č.: 19622

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. PD L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Postava

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)