Stálá nabídka

Stálá nabídka umožňuje dražiteli učinit příhoz na díla, která nejsou zařazena do žádné z právě probíhajících aukcí. Učiněním příhozu, limitu či vlastním příhozem se automaticky spustí regulérní aukce dané položky.
Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.
Položky, u kterých není učiněn příhoz, mohou být kdykoliv odstraněny ze stálé nabídky.
Aplikace je optimalizována pro prohlížeče MS Explorer, Google CHROME, OPERA, SAFARI.
Nabízená díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu lze kontaktovat pracovníky aukční síně nejméně 2 pracovní dny předem telefonicky na čísle 224 930 340 nebo e-mailem: info@galerie-vltavin.cz.

SEZNAM AUTORŮ

  • Zdeněk Daněk

    (1977)

    Na čekané

    Položka č.: 19740

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    Položka č.: 19739

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. zezadu J. Valečka, rám

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    Položka č.: 19737

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2020, 160 x 190 cm, sign. PD GRIMMICH 2020, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 19736

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 19735

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, lepenka, 24,5 x 33 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Besta

    (1958)

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19734

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.875 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, Působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Stepní květy

    Položka č.: 19733

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 19732

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19731

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Boží muka

    Položka č.: 19730

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2018, 110 x 130,5 cm, sign. zezadu A. Růžička 2018

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 19728

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Ivan Kolman

    (1944)

    Skleněný obraz

    Položka č.: 19702

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    broušené křišťálové sklo klínovým řezem a pískováním, 1998, 70 x 55 cm, vyryto PD I. Kolman 1998, kliprám, podklad černý samet, Ivan Kolman je žákem prof. Stanislava Libenského. Z původního prostředí UMPRUM se posléze vydal svou vlastní cestou a věnuje se práci s broušeným a pískovaným sklem. Toto t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    narativní koláž, 1995, 40 x 30 cm, PD monogr. JK 95, vzadu signováno J Kolář 97. Od 60. let se Jiří Kolář soustředil na metodu koláže a rozvíjel v ní nové originální postupy. Mezi ně patří také narativní koláž, ve které se uplatňuje změna kontextu a významu zobrazované skutečnosti. V tomto případě o…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook