Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Pavel Besta

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19734

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • František Hodonský

    Stepní květy

    Položka č.: 19733

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 19732

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19731

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Aleš Růžička

    Boží muka

    Položka č.: 19730

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2018, 110 x 130,5 cm, sign. zezadu A. Růžička 2018

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Ewa Nemoudry

    Oslava

    Položka č.: 19729

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. PD E. Nemoudry 16, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 19728

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ivan Kolman

    Skleněný obraz

    Položka č.: 19702

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    broušené křišťálové sklo klínovým řezem a pískováním, 1998, 70 x 55 cm, vyryto PD I. Kolman 1998, kliprám, podklad černý samet, Ivan Kolman je žákem prof. Stanislava Libenského. Z původního prostředí UMPRUM se posléze vydal svou vlastní cestou a věnuje se práci s broušeným a pískovaným sklem. Toto t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 19691

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1911, 16,3 x 37,5 cm, sign. PD Emil Orlik 1911, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii