Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    Položka č.: 19740

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    Položka č.: 19739

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Světlušky

    Položka č.: 19738

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. zezadu J. Valečka, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    Položka č.: 19737

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (3.920 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2020, 160 x 190 cm, sign. PD GRIMMICH 2020, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 98.000 CZK (3.920 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 19736

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 19735

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, lepenka, 24,5 x 33 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Pavel Besta

    Místo nohou křídla

    Položka č.: 19734

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • František Hodonský

    Stepní květy

    Položka č.: 19733

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 19732

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19731

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Aleš Růžička

    Boží muka

    Položka č.: 19730

    Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2018, 110 x 130,5 cm, sign. zezadu A. Růžička 2018

    Aktuální cena: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Ewa Nemoudry

    Oslava

    Položka č.: 19729

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. PD E. Nemoudry 16, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 19728

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ivan Kolman

    Skleněný obraz

    Položka č.: 19702

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    broušené křišťálové sklo klínovým řezem a pískováním, 1998, 70 x 55 cm, vyryto PD I. Kolman 1998, kliprám, podklad černý samet, Ivan Kolman je žákem prof. Stanislava Libenského. Z původního prostředí UMPRUM se posléze vydal svou vlastní cestou a věnuje se práci s broušeným a pískovaným sklem. Toto t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)