Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Velkej den

    Položka č.: 19746

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2020, 85 x 110 cm, sign. zezadu LUKÁŠ MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 19745

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19744

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Vladimír Větrovský

    Něco se děje - Semenění

    Položka č.: 19742

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60 x 50 cm, sign. PD Wladimir 12, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 19741

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    Položka č.: 19740

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    Položka č.: 19739

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    Položka č.: 19737

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2020, 160 x 190 cm, sign. PD GRIMMICH 2020, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 19736

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 19732

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 19728

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)