Stálá nabídka

Stálá nabídka umožňuje dražiteli učinit příhoz na díla, která nejsou zařazena do žádné z právě probíhajících aukcí. Učiněním příhozu, limitu či vlastním příhozem se automaticky spustí regulérní aukce dané položky.
Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.
Položky, u kterých není učiněn příhoz, mohou být kdykoliv odstraněny ze stálé nabídky.
Aplikace je optimalizována pro prohlížeče MS Explorer, Google CHROME, OPERA, SAFARI.
Nabízená díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu lze kontaktovat pracovníky aukční síně nejméně 2 pracovní dny předem telefonicky na čísle 224 930 340 nebo e-mailem: info@galerie-vltavin.cz.

SEZNAM AUTORŮ

  • Michal Singer

    (1959)

    Forma ukájení

    Položka č.: 19699

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.223 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012-2013, 50 x 150 cm, sign. L část obrazu Michal Singer, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Aleš Lamr

    (1943)

    Orlické hory

    Položka č.: 19698

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60,5 x 59,7 cm, sign. zezadu A.L12, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 19697

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.093 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 40 x 12 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.093 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 19696

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (852 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 23.000 CZK (852 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Inverze

    Položka č.: 19695

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 81 x 40 cm, sign. zezadu J. Val, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, kombinovaná technika, 2016, 40 x 30 cm, sign. DU Klimeš 2016, pasparta, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Besta

    (1958)

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.556 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 17, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.556 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 19692

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 19691

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1911, 16,3 x 37,5 cm, sign. PD Emil Orlik 1911, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.075 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, olej, plátno, 2011, 121 x 101 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.075 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook