Stálá nabídka

Délka aukce je 5 dnů od učinění prvního příhozu.

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19751

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Roman Franta

    Paní Čermná

    Položka č.: 19750

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2016, 30 x 24 cm, sign. LD R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Roman Trabura

    Nábřeží

    Položka č.: 19749

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2019, 80 x 110 cm, sign. vzadu Roman Trabura 2019, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    Položka č.: 19748

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022, Veronika Zpěváková (*1998) je mladou autorkou studující malbu v ateliéru Vladimíra Vély na plzeňské Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara. Tematicky autorka čerpá inspiraci ze světa organismů ž…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • František Hodonský

    Cesty do lužních lesů

    Položka č.: 19747

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    plátno, olej, 2018, 74,5 x 81 cm, sign PD Hodonský, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Velkej den

    Položka č.: 19746

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2020, 85 x 110 cm, sign. zezadu LUKÁŠ MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19744

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Vladimír Větrovský

    Něco se děje - Semenění

    Položka č.: 19742

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60 x 50 cm, sign. PD Wladimir 12, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 19741

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    Položka č.: 19739

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    Položka č.: 19737

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2020, 160 x 190 cm, sign. PD GRIMMICH 2020, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 19736

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)