• Emil Filla

    (1882-1953)

    Žena spící v lenošce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 20:00

    lept, 1935, 22,6 x 17,2 cm, sign. PD Emil Filla, rám, první dílo, které nabízíme, pochází z ruky jednoho z nejvýznamnějších českých kubistických umělců. Praha byla nejednou v našich dějinách skutečným světovým uměleckým centrem. Zejména výtvarná produkce 20. a 30. let minulého století je díky umělců…

    Aktuální cena: 11.100 CZK (444 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Report č. 3

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:59

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:41

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Ptáček

    Oilzum can, Sinclair can

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 59

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:58

  • Petr Ptáček

    Comet

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:44

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Ptáček

    DC - 2 nad Alpami

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:36

    akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Petr Ptáček

    Good Year

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:32

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Pinocchio

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:31

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Petr Ptáček

    de Havilland Comet

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:24

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    Tatra 603

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:21

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Ptáček

    ČSA taxi

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:20

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Milan Erazim

    Ležící

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:09

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:47

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:38

    litografie, 29 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Akt s kloboukem

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    U stolu

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Robert Vano

    Hudebníci

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:12

    olej, plátno, 2010, 25 x 25 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Urban

    Dýza Boys

    Položka č.: 669

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:57

    akvarel, tuš, papír, 2002, 21 x 29,5 cm, sign. PD Urban, PD značeno autorem Dýza Boys 29.11.2002, Antikvariát Dlážděná

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Ryby

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:51

    lept, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Dívky a housle

    Položka č.: 652

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:40

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Borovice na pobřeží

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:37

    akryl, sololit, 1982, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 82, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2875 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Pivoňky

    Položka č.: 648

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:36

    akryl, sololit, 1991, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Letní kytice

    Položka č.: 647

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:35

    akryl, plátno, 1987, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 87, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2250 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou

    Položka č.: 646

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:34

    akryl, plátno, 1984, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:33

    akryl, sololit, 1991, 70 x 60 cm, sign. PD Jos. Šolc 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Petr Škvrně

    (1971-2003)

    V. Žilková s natáčkami

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:30

    fotografie, 16,9 x 11,3 cm, autorské razítko vzadu, zezadu popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Škvrně

    (1971-2003)

    V. Žilková v obklopení mužů

    Položka č.: 641

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Střížek

    Bouračka

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:19

    litografie, 2007, 60 x 41 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 11/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu