Poválečné a současné umění (164. aukce) - sálová část

První podání nebo-li limitování probíhá až do 28. 3. 2019 do 15:00.

Výsledky aukce budou rozeslány následující den, tj. 29. 3. 2019

  • Antonín Kroča

    Franta Kostelník

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 03. 2019 15:00

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Šárka)

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 184

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 185

  • Antonín Kroča

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 186

  • Jan Šafránek

    Ten pohled

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Šafránek

    Přitažlivost

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    akvarel, papír, 2014, 47,7 x 35,6 cm, sign. DU 2014 Šafránek , soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    tuš, papír, 2017, 80,8 x 54 cm, sign. PD L. Kuklík 2017, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Ivan Komárek

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Ivan Novosad

    Z města II.

    Položka č.: 191

    email, laky, akryl, sololit, 1993, 100 x 70 cm, sign. PD I. Novosad 93, rám, vzadu popsáno, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

  • Richard Augustin

    (1975)

    Sun Love In

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    akryl, malířská lepenka, 2008, 46 x 66 cm, sign. PD Richard Augustin 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Václav Sika

    Letní žár v Port Grimaud I

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    akryl, sololit, 2011, 50 x 50 cm, sign. DU V. Sika 2011, Václav Sika je od roku 1993 členem Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti. Věnuje se malbě, kresbě, počítačové grafice a tvorbě dekorativních předmětů. Od roku 1996 do roku 2017 působil jako kurátor krajského muzea Galerie bratří Špillarů v D…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Václav Sika

    Letní žár II

    Položka č.: 194

    akryl, sololit, 2011, 50 x 50 cm, sign. DU V. Sika 2011, Václav Sika (autodidakt) je od roku 1993 členem Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti. Věnuje se malbě, kresbě, počítačové grafice a tvorbě dekorativních předmětů. Od roku 1996 do roku 2017 působil jako kurátor krajského muzea Galerie bratří…

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Adéla

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Radomír Leszczyński

    Ptáci III.

    Položka č.: 198

    mix media, 1998, 50 x 50 cm, sign. PD Lesi 98, rám, vzadu signováno autorem a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bubeníčka na SPŠ grafické v Praze

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 201

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 202

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Františka

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akryl, sololit, 55 x 47 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Faust a Markétka

    Položka č.: 205

    pastel, velur, 65 x 48 cm, sign. PD Kurovský, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6934 Historie příhozu

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 207

  • Roman Franta

    Kresba

    Položka č.: 208

    uhel, akryl, papír, 1993, 80 x 108 cm, sign. PD, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby Michala…

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jan Homola

    (1976)

    Žehlička

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    digital akryl 332, 2018, 120 x 85 cm, sign. PD Homola 332 2018

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)