• Leoš Suchan

    (1989)

    Ryby III

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 33.500 CZK (1.340 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    akryl, olej, plátno, 2019, 120 x 90 cm, sign. zezadu Leoš Suchan, ve své tvorbě se Leoš Suchan zaměřuje na dvě krajní polohy malby. Je to malba realistická a malba čistě abstraktní, někdy se tyto dva odlišné přístupy snaží kombinovat na jednom díle. U malby popisné si vybírá témata zcela všední, kte…

    Aktuální cena: 33.500 CZK (1.340 €)

  • Otto Placht

    Džunglička

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2018, 80 x 60 cm, sign. zezadu Otto Placht, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími ob…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Roman Franta

    Žabička a horská koza

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, plátno, 2002-2013, 30,3 x 35,3 cm, monogr. LD R.F., Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    litografie, 2018, 37,45 x 49 cm, sign. DU Martin Velíšek 2018, č. 77/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Stanislav Kolíbal

    (1925)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    suchá jehla, 1985, 14 x 15 cm, sign. PD Kolíbal 85, pasparta, č. 53/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Massimo Salvadori

    A4T48

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    akryl, plátno, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Pietro Annigoni

    (1910-1988)

    Položka č.: 160

    litografie, 63 x 42 cm, sign. PD Pietro Annigoni, rám, č. 12/60

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Potrait of George Dyer talking

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    ofsetlitografie, velinový papír, 37 x 27,5 cm, rám, printed in Derriere le Miror art magazine no. 162 (1966), published by Galerie Maegeth, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Banksy

    (1974)

    Peckham Rock

    Položka č.: 162

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Logician Devil

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 165

  • André Derain

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Veverka

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    suchá jehla, 14,1 x 9,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Novoročenka

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Novoročenka Jana Fučíka na rok 1953

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Tři psi (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 171

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Měsíční krajina

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,3 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Arlecchino

    Položka č.: 173

    suchá jehla, 1944/1945, 28,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Studie ženské hlavy (Documents decoratives č.20)

    Položka č.: 174

  • Joža Uprka

    (1861-1940)

    Dudáček

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    lept, 24,5 x 12,3 cm, sign. PD Joža Uprka, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Cyril Bouda

    Ovocnář

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Italka

    Položka č.: 177

    litografie, hedvábný papír, 46 x 30 cm, sign. LD v desce Kašpar, papír při okrajích zohýbán, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Masky

    Položka č.: 178

    lept, 1974, 30 x 24 cm, sign. PD JŠerých 74, rám, č. 27/55, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovské…

  • Maxmilián Švabinský

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský, pasparta, č. 12/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Ke cti Josefa Mánesa

    Položka č.: 180

    dřevoryt, 44,5 x 30,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale …

  • Alena Kučerová

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    suchá jehla, rytina, 1964, 32,5 x 32 cm, sign. PD Alena Kučerová 64, rám, 6/10 autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933)

    Interference IV.

    Položka č.: 182

    serigrafie, 1983, 47,2 x 35,6 cm, sign. PD E. Ovčáček 83, č. 29/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)