Akt a erotika

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Akt na pláži

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:02

    dřevoryt, 11,7 x 9,7 cm, sign. PD T.F: Šimon, LD autorské razítko, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Velčovský

    Podzim

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:04

    litografie, 2002, 24 x 18,4 cm, sign. PD Velčovský , č. 64/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:06

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:10

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Poloakt

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:12

    linoryt, 13 x 9,6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 159/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Wilhelm List

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:14

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Studie ženské hlavy (Documents decoratives č.20)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:16

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vítězslav Odstrčil

    Zahalená dívka

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:18

    plastika, dřevo, kůže, 140,5 x 23 cm, PD na podstavci vyryto Viki, několik drobných oděrek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Nahá dívka

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:20

    plastika, dřevo, 116,5 x 18,5 cm, PD na podstavci vyryto Viki, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:22

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:24

    lept, 1980, 18,2 x 11,5 cm, sign. PD F. Brunant 1980, papírová pasparta, č. 88/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:26

    olej, plátno, 70 x 25,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:28

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Benetka

    Dvě dámy hrají dámu

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:30

    olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Ve skleníku

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:32

    olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:34

    litografie, 1921, 32,5 x 27 cm, LD značeno na kameni K. Š. 1921, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 43/1, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Koupání

    Položka č.: 93

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:36

    litografie, 22,8 x 16,4 cm, sign. LD K. Špillar, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Sedící dívka

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:38

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:40

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:42

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:44

    Nahá dívka

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:46

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    Položka č.: 106

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:48

    lept, 18,3 x 11,5 cm, sign. PD K. Svolinský, č. 108/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:50

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Sedící akty

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:52

    akvarel, papír, 1975, 45 x 66 cm, sign. DU J. Peca 75, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:54

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:56

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 129

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:58

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 130

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:00