• Josef Bolf

    (1971)

    Chlapec s rohy

    No.: 1

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 25. 08. 2020 18:00

    litografie, 2009, 25 x 18 cm, sign. PD Josef Bolf 09, rám, č. 80/80

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra 1929-1999

    No.: 939

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:00

    tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    No.: 940

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:01

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Česká secese - Umění 1900

    No.: 941

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:02

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Milan Grygar

    (1926)

    100000 dolarů na slunci

    No.: 942

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:03

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1966, r. H. Verneuil, hraje: J.P. Belmondo, výborný stav, nepřeložen, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Romeo a Julie

    No.: 943

    Auction price: 25.000 CZK (926 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:04

    poster, 1964, 65 x 101 cm

    Current price: 25.000 CZK (926 €)

    Estimate: 29 000 - 32 000 Kč CZK

    Mezinárodní sekretariát nové socialistické internacionály

    No.: 944

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:05

    print, poster, 44,8 x 59,5 cm, a poster for the International Sicialist Congress in Amsterdam, published by the edition of the Czechoslovak Press Release. soc.-dem. Party Workers. in Pragu, slightly yellowed, damaged paper at the edges

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    No.: 945

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:06

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Hlavatý

    Dodes-Ka Den

    No.: 946

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:07

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1972, r. A. Kurosawa, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Machálek

    (1937)

    Noc plná lží

    No.: 947

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:08

    filmový plakát, 1969, 40,5 x 29 cm, značeno PD v tisku K. Machálek 69, jugoalávský film, režie: Kokan Rakonjac, při dolním okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922-2009)

    Nůž ve vodě

    No.: 948

    Auction price: 1.300 CZK (49 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:09

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1962, r. R. Polanski, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

  • Věra Nováková

    (1921)

    Divné děvče

    No.: 949

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:10

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1966, r. J. Živanović, velmi dobrý stav, nepřeložen, , disciple of Prof. J. Bauch and J. Novák at the Academy of Applied Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Eva Galová-Vodrážková

    Rebel bez příčiny

    No.: 950

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:11

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1969, r. Nicholas Ray, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Čarodějky z Eastwicku

    No.: 951

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:12

    filmový plakát, 1989, 82 x 57,5 cm, značeno PN v tisku Vlach, film USA, režie: George Miller, v hlavní roli Jack Nicholson, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • František Forejt

    Čekej do tmy

    No.: 952

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:13

    filmový plakát, 1969, 39,5 x 28 cm, značeno PD v tisku Forejt 69, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Dudeška, Dobrovolný

    Zločin slečny Bacilpýšky

    No.: 953

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:14

    filmový plakát, 1970, 43 x 30,5 cm, značeno PU v tisku DU - DO - 70, slovenský film, režie: Jozef Režucha, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • S. Pokorná

    Morgiana

    No.: 954

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:15

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1972, r. J. Herz, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Adelheid

    No.: 955

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:16

    filmový plakát, formát A1 (79x57 cm), 1969, r. Fr. Vláčil, mírně pomačkáno od srolování, velmi dobrý stav, , studied Applied and Advertising Graphic at The Rotter Atelier in Prague, the disciple of prof. E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa

  • Jan Weber

    Četa

    No.: 956

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:17

    filmový plakát, 1986, 80 x 57 cm, značeno PD v tisku Weber, válečný film, režie Oliver Stone, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Hodíme se k sobě, miláčku?

    No.: 957

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:18

    filmový plakát, 1974, 41,2 x 28,1 cm, značeno LU v tisku libor fára 74, Český barevný film, reřie: Petr Achulhoff, hrafí: Jana Brejchová, Vlastimil Brodský, při okrajích dírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Svab at Officina Pragensis in Prague, prof. E. Filla and F. Muzika at …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Eva Galová - Vodrážková

    Nákupčí peří

    No.: 958

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:19

    filmový plakát, 1968, 40 x 28 cm, značeno LD v tisku Vodrážková 68, jugoslávský film, režie: Alexander Petrovič, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Školník

    Rozhněvaný muž

    No.: 959

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:20

    filmový plakát, 1981, 39,5 x 27 cm, značeno PD Školník 81, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Testament profesora Dowella

    No.: 960

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:21

    filmový plakát, 1985, 41,5 x 28,5 cm, značeno DU v tisku Teissig 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the private school of V. Sychra at Manes, the disciple of prof. V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Royal Academie des Beaux Arts in Brussel, chairman of The Cl…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Podzimní sonáta

    No.: 961

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:22

    filmový plakát, 1978, 42 x 29,5 cm, značeno PD v tisku Vlach, švédský film, režie: Ingmar Bergman, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Dákové

    No.: 962

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:23

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, r. S. Nicolaescu, výborný stav, nepřeložen, , the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Benáčková

    Neďaleko do neba

    No.: 963

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:24

    filmový plakát, 1988, 42 x 29 cm, značeno LD Benáčková, slovenský film, režie: M. Ťapák, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926)

    Odvážná slečna

    No.: 964

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:25

    filmový plakát, 1969, 40,5 x 28 cm, značeno PD v tisku VBidlo 69, český film, režie: František Filip, při levém okraji zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Aféry mé ženy

    No.: 965

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:26

    filmový plakát, formát A1 (83x58 cm), 1972, r. V. Čech, stopy po složení, při pravém okraji lehce pokrčený, při levém okraji drobná zateklina, jinak dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Maryška a Napoleon

    No.: 966

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:27

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1967, r. L. Buczkowski, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Dny vzrušení a smíchu

    No.: 967

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 09. 2020 10:28

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1967, r. R. Youngson, mírně ušpiněno a pomačkáno, při dolním okraji trhlinka (1cm), stopa po přeložení,

    Current price: 150 CZK (6 €)