Akt a erotika

  • Karel Demel

    Monstrance

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:02

    lept, 2005, 29,8 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 33/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:04

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:06

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V leže

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:08

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Wilhelm List

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:12

    olej, karton, 1945, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje papír natržen 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:14

    olej, karton, 1938, 24 x 32,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1938, lehce naražené rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:16

    olej, karton, 34,8 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych , PD naražen roh, kousek malby chybí; levý okraj místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:18

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:20

    olej, karton, 36,8 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, spodní okraj odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Alex Mrázek

    (1918-1993)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 154

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:22

    keramika, 1940, 34 x 20 cm, na podstavci vyryto: Alex Mrázek 40, místy odřená barva na povrchu, antiqari.at Radhošťská

  • Rastislav Michal

    Odpočívající

    Položka č.: 155

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:24

    tuš, papír, 26 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka s džbánem

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:26

    tuš, papír, 35,3 x 25 cm, nalepeno v papírové paspartě , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

  • Ludwig von Hofmann

    (1861-1945)

    Soumrak (Dämmerung)

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:28

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Václac Schwart

    (1908-1988)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:30

    sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tanečnice

    Položka č.: 160

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:32

    uhel, akvarel, papír, 53 x 35 cm, sign. PD Štika, rám, zažoutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Ležící žena

    Položka č.: 161

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:34

    kombinovaná technika papír, 25 x 50 cm, LD značeno, rám, papír uprostřed přelomen, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Dáma s kožešinou

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:36

    lept, 25,7 x 20 cm, sign. PD Orlik, rám, mírně zažoutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:38

    uhel, akvarel, papír, 23,8 x 20,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící dívka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:40

    kombinovaná technika, papír, 47,8 x 39,5 cm, sign. PD Hejna, papír LD cca 0,5 cm natržen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Poloakt

    Položka č.: 165

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:42

    litografie, 25 x 18,2 cm, sign. DU Zábranský, č. 27/90, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    Anděl

    Položka č.: 166

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:44

    litografie, 1982, 24 x 18,3 cm, sign. DU Zábranský, č. 44/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

  • Oldřich Kulhánek

    Akt ( Exl GEERTH V.D)

    Položka č.: 167

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:46

    lept, 1989, 14,8 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 89, č.. 47/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 168

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:48

    pastel, papír, 65 x 40 cm, sign. PD V. Haise, nalepeno na kartonu, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

  • Petr Ptáček

    Žena a balón

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:50

    litografie, 2009, 21 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 73/100

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 242

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:52

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:54

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Ve svitu luny

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:56

    kombinovaná technika, 1988, 20 x 14 cm, sign. PD Sokol 88, č. 51/63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ingrid Glaserová

    Evropa

    Položka č.: 278

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:00

    barevný lept, 1989, 64 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 89, č. 34/60, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu