Akt a erotika

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:02

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:04

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ohlížející se akt

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:06

    lept, 1940, 14,7 x 15,2 cm, sign. PD P. Kotík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá selka

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:10

    olej, papír, 60 x 43,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s jablkem

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:12

    olej, papír, 73 x 46,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skloněná dívka

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:14

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:15

    olej, plátno, karton, 1940, 27,2 x 34,3 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Akt na louce

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:16

    litografie, 19 x 13 cm, sign. PD A. Naumann, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:17

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta a dívka

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:18

    litografie, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. S. Urban, papír na několika místech nalomený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Akt zezadu

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:19

    tuš, papír, 9 x 14 cm, pasparta, zažloutlý papír, odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Ptáček

    Akt s balónem

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:20

    litografie, 2009, 9,2 x 7,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 44/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na pobřeží

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:21

    litografie, 2010, 8 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Ptáček

    Akt na pobřeží

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:22

    litografie, 2009, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 33/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Ptáček

    Na poušti

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:23

    litografie, 2011, 15,5 x 23,7 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 15/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt zezadu

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:24

    tužka, papír, 25,5 x 21,5 cm, monogr.. PD J.M., rám, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vodička

    Dvě dívky

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:25

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:26

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:27

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Orfeus

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:28

    dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:29

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:30

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:31

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Holoubek

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:33

    suchá jehla, 1980, 25,7 x 16,5 cm, sign. PD A. Antonová 80, č. 4/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Erazim

    Rádio - žena

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:34

    litografie, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Milan Erazim, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    V předklonu

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:35

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    Ležící

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:36

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Ve svitu luny

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:37

    kombinovaná technika, 1988, 20 x 14 cm, sign. PD Sokol 88, č. 51/63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)