Akt a erotika

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:38

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Oldřich Jelínek

    Marguite de Cognac

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:39

    litografie, 29,5 x 23,5 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Frans Masereel

    (1889-1972)

    Otrok lásky (Sklavin der Liebe)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:40

    dřevoryt, 16,5 x 11,4 cm, PD monogr. v desce FM, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1939)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:41

    uhel, papír, 32 x 22 cm, ve středu lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženský akt

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:42

    litografie, 1950, 32,5 x 17,5 cm, sign. PD 1950, č. 13/160A, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Jan Konůpek

    Zahradník (Z knohovny Bedřicha Beneše Buchlovana)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:43

    litografie, 12,7 x 10,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Milostný dopis B Junglinga s návrhy ex libris

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:44

    tuš, papír, 18 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Ženský akt pod stromem

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:45

    lept, 1944, 12,5 x 9 cm, sign. PH B. J. Urban, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafického list připsáno napsáno: "Srděčně B. S. Urban V Praze 16. října 1944", antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estet…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ženské těla (Ex Libris E. S.)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ve vlnách (Ex Libris E. G.)

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Danae a zlatý déšť

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:48

    mědirytina, 12,4 x 17,5 cm, značeno PD D. J. Pound sculpt.; LD A. Vandyke pinx., papírová pasparta, lehce zažloutlý / zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Van der Werf

    Magdaléna

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:49

    mědirytina, 16,5 x 11,1 cm, značeno PD Stein sc.; LD Van der Werf pinxt., papírová pasparta, papír na okrajích mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Pastýř a pastýřka

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:50

    mědirytina, 16,4 x 13,4 cm, značeno PD A. H. Payne; LD C. Netscher pinxt., papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, okraje papíru zažloutlé, na rozích papíru šmouhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Skicy těl

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:51

    tuš, papír, 22 x 29,7 cm, skicy jsou na obou stranách papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Tančící figury

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:52

    akvarel, papír, 26 x 53 cm, zašlý papír, na levém okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Posun

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:53

    suchá jehla, 2011, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, rám, č. 1/32 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dlouhý den

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:54

    suchá jehla, 2011, 20 x 14,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, rám, č. 29/33 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Adam a Eva, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:55

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:56

    kvaš, tuš, papír, 1984, 29,2 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 84

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Zápasnice

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:57

    tužka, papír, 1979, 31,4 x 48 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s šátkem

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:58

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 33,9 x 24,8 cm, sign. LD Monetti 80

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Chantal

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:59

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1981, 22,8 x 16,8 cm, sign. DU Monetti 81, vzadu nalepen štítek s popisem

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:00

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1975, 36,8 x 24,8 cm, sign. PD Monetti 75

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:01

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Nahá modelka a malíř

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:02

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1979, 37,7 x 30,4 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:03

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 34,3 x 25 cm, sign. LD Monetti 82, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:04

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 34,3 x 25 cm, sign. PD Monetti 82, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Neudert

    (1906-1975)

    Akt zezadu

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:05

    lept, 1927, 15,5 x 19 cm, sign. PD O. Neudert, rám, na papíře drobné skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák porf. A. Brömseho a F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:07

    litografie, 32 x 19 cm, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 49/14, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes