Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:09

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:08

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:07

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:06

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igro Grimmich 12, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:05

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 70/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:04

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD GRIMMICH 10, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Hlava

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:03

    litografie, 2019, 72,5 x 56,5 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, č.40/70, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:02

    litografie, 2019, 53,7 x 75,5 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Setkání

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:01

    akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 20:00

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Report č. 3

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:59

    lept, 1970, 39,7 x 24,6 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, 26/45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:41

    akryl, frotáž, plátno, po roce 2000, 70 x 80 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Oilzum can, Sinclair can

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:59

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 49/80

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:58

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č.1/70

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Comet

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:44

    litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/80

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2 nad Alpami

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:36

    akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Good Year

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:32

    litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 86/100

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Pinocchio

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:31

    lept, 2010, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    de Havilland Comet

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:24

    litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Tatra 603

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:21

    litografie, 2014, 23 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 2014, č. 19/100

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    ČSA taxi

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:20

    litografie, 2004, 9 x 14,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 139/150

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    (1946)

    Ležící

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 12:09

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:47

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Postava

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:38

    litografie, 29 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Bohumír (Bob) Hochman

    (1958)

    Akt s kloboukem

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:24

    pastel, papír, 2007, 23,3 x 18 cm, sign. PD Bob 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    (1959)

    U stolu

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:18

    tužka, papír, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU St. 94, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Robert Vano

    (1948)

    Hudebníci

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:15

    fotografie, 2005, 21 x 34,5 cm, PD značeno razítkem Durmak Vano Prague Czech Republic 2005, č. P11, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Richard Šácha

    Kompozice

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:12

    olej, plátno, 2010, 25 x 25 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Petr Urban

    (1960)

    Dýza Boys

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:57

    akvarel, tuš, papír, 2002, 21 x 29,5 cm, sign. PD Urban, PD značeno autorem Dýza Boys 29.11.2002, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Ryby

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 10:51

    lept, 15,2 x 12,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

Facebook