Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Oppl

    (1953)

    Medaile k 670. výročí založení Katedrály sv. Víta

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:06

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 88,7mm, váha 340g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírová pasparta, země emitenta: Česká republika, Avers: Umělecké vyibrazení oken a fiál Katedrály sv. Víta, Revers: Výjevy z historie českých zemí, leštěné razidlo, autor návrhu: Vladimír Oppl, vydal…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Plaketa - Cestou k salašu

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:02

    kombinace kovů a reprodukce, 3,5 x 6 cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Mikuláš Galanda

    (1895-1938)

    Plaketa - Mateřství

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 18:00

    kombinace kovů a reprodukce, 6 x 3,5 cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii v Budapešti, poté žák prof. V. H. Brunnera na VŠUP v Praze a A. Brömseho a A. Thieleho na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Božetěch Klemens

    (1817-1883)

    Plaketa- Portrét L. Štúra 1873

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:58

    kombinace kovů a reprodukce, 6 x 3,5 cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Národná pokladnica

    Pamětní medaile k 275. výročí korunovace Márie Terézie

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:52

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000 a zlatem , průměr 45 mm, váha 35 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Slovenská republika, vydala Národná pokladnica, Avers: Koruna a nápis, Revers: Korunovace Marie Terezie v katedrále sv. Martina v Bratislavě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Pavrus Karla IV."

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 17:14

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Ferdinanda II., Revers: Rakouský dvouhlavý orel, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Hlava

    Položka č.: 1049

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:29

    fix, kombinovaná technika, papír, 59,3 x 42 cm, LD značeno, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vue du Chateau Engelhaus

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:28

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 1047

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:27

    akvarel, papír, 29 x 23,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 1046

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:26

    akvarel, papír, 1941, 18 x 24 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zima v horách

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:25

    kvaš, 20 x 28 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Pavel Šťastný

    Hlava

    Položka č.: 1044

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:24

    olej, sololit, 1987, 82 x 97 cm, sign. PD Pavel Šťastná 87, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Pavel Šťastný

    Oko

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:23

    olej, sololit, 1987, 82 x 97 cm, sign. PD Pavel Šťastná 87, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Stromy

    Položka č.: 1042

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:22

    olej, sololit, 63,5 x 48,7 cm, sign. PD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Žatva u březového háje

    Položka č.: 1041

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:21

    olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Vesnice mezi vrchy

    Položka č.: 1040

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:20

    olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Potok

    Položka č.: 1039

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:19

    olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:18

    olej, plátno, 50,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivo Medek Kopaninský

    (1936)

    Podezřelý světlonoš

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:17

    akryl, sololit, 2005, 70 x 50 cm, monogr DU I. M. K. 05, rám

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Ivo Medek Kopaninský

    (1936)

    Polyfemův úsměv

    Položka č.: 1036

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:16

    akryl, sololit, 2005, 70 x 50 cm, monogr DU I. M. K. 05

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • NK (Nikit) Kampan

    Sklizeň rýže

    Položka č.: 1035

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:15

    olej, plátno, 25 x 36 cm, sign. PD NK Kampan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Horák

    Pocta Mainerovi

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:14

    akryl, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD Pavel Horák 2016

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Horák

    Kompozice

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:13

    akryl, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD Pavel Horák 2016

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Horák

    (1934)

    Kompozice I.

    Položka č.: 1032

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:12

    akryl, plátno, 2012, 70 x 90 cm, sign. vzadu Pavel Horák 12

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Daněk

    Vesnice

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:11

    olej, lepenka, 32,5 x 49 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Madona dle Rafaela

    Položka č.: 1013

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:11

    anaplast, papír, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní staně na štítku, zdobený rám, na zadní straně štítek s popisem Madona dle Rafaela F. J. Tábor 1832, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:10

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Opllt

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1029

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:09

    perokresba, papír, 19 století, 12,5 x 14 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:08

    akvarel, papír, 18 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:07

    akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook