-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Pavel Čampulka
(1943)
Krystal
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Voda
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stavidla
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Kompozice
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Měřička
(1955)
Čtyři zámotky
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Pech
Obrazce
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:20
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Maixner
Kristus na hoře Olivetské
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka
Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček
(1872-1942)
Tatry s jezerem
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta
Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Houra/ K. Šindelář
Jistoty života
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 36.600 CZK (1.525 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Aktuální cena: 36.600 CZK (1.525 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Chalupa
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Cesta
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:07
vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bílek
Břízy
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z lesa
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam
Kunětická hora
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam
Pardubický zámek
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos
(1883-?)
Náves
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO