Fotografie | 173. Aukce - sálová aukce

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jassara - Rue Aubriot, Paris, 1977

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Ukončení prvního podání: 02. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Arcangues, 1975

    Položka č.: 454

    fotolitografie, 1975, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Capri at night, 1977

    Položka č.: 455

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Hollywood, 1976

    Položka č.: 456

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Croix - Valmer, 1976

    Položka č.: 457

    fotolitografie, 1976, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my apartement, Paris, 1978

    Položka č.: 458

    fotolitografie, 1978, 35,6 x22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Gunilla Bergström, Paris, 1976

    Položka č.: 459

    fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Patti Hansen over Manhattan, 1977

    Položka č.: 460

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my Studio, Paris 1978

    Položka č.: 461

    fotolitografie, 1978, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Père Lachaise, Tomb of Talma, Paris, 1977

    Položka č.: 462

    fotolitografie, 1977, 35,5 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay I, 1977

    Položka č.: 463

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fashion Photograph, Paris, 1976

    Položka č.: 464

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay II, 1977

    Položka č.: 465

    fotolitografie, 1977, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    16th Arrondissement, Paris, 1976

    Položka č.: 466

    fotolitografie, 1976, 35,5 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Paris, 1975

    Položka č.: 467

    fotolitografie, 1975, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Hotel room, Place de la Republique, Paris 1976

    Položka č.: 468

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    St. Jean Cap Ferrat, 1978

    Položka č.: 469

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s pivem

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    fotografie, 15,5 x 23,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Loučím se jako president, vracím se jako občan (ND, 2013)

    Položka č.: 471

    fotografie, 13,5 x 20,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel a Jarmila Novotná (1990)

    Položka č.: 472

    fotografie, 13,5 x 16 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel v kanceláři (2003)

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    fotografie, 2003, 17 x 25 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel mezi knihami v DOXu (2007)

    Položka č.: 474

    fotografie, 16 x 24 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - klášter Teplá (1990)

    Položka č.: 475

    fotografie, 18,5 x 13 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2005)

    Položka č.: 476

    fotografie, 18 x 27 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel, Karel Schwarzenberg

    Položka č.: 477

    fotografie, 13 x 21 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel, Juan Antonio Samaranch (1990)

    Položka č.: 478

    fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s trnovou korunou od studentů (2005)

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    fotografie, 15,5 x 24 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Bělíková, J. Dienstbier a V. Havel (1978)

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel koncipuje otevřený dopis Husákovi (1976)

    Položka č.: 481

    fotografie, 20 x 25 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Tak jsme se poznali (VH jako svědek)

    Položka č.: 482

    fotografie, 1970, 17,5 x 26,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha