František Hodonský

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:16

    litografie, 2010, 27,5 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 64/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:18

    litografie, 2010, 27,3 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 73/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • František Hodonský

    Leknín

    Položka č.: 224363

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:08

    linoryt, 1967, 19,9 x 15,5 cm, sign. PD Hodonský 67, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 244276

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:12

    litografie, 2010, 27 x 43 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 96/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Vodní trávy

    Položka č.: 225020

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:27

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2007, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)