František Hodonský

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, sololit, 2017, 70,7 x 50,3 cm, sign. DU Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    dřevořez, 2018, 74 x 50 cm, sign. PD Hodonský 2018, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    Položka č.: 424

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:31

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 425

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:32

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    olej, plátno, 2017-2018, 100 x 69,7 cm, sign. UD Hodonský 2018, lišta, krásná práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preislerem, Josef…

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • František Hodonský

    Pod vodopádem

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Hodonský

    Splývání

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • František Hodonský

    Struktura

    Položka č.: 233326

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:22

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 233327

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:23

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 233328

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:24

    litografie, 2010, 27 x 43,9 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 48/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 233329

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:25

    litografie, 2010, 27,5 x 43,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 17/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)