-
František Hodonský
(1945)
Krajina architektura
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 13:51
litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Vítr ve stromech
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 50 x 70 cm, sign. PD Hodonský, lišta, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 57.000 CZK (2.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Závěr skladby
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Z Benátek
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Vodní architektura
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO