Svatopluk Klimeš

  • Svatopluk Klimeš

    Mládě

    Položka č.: 236209

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:33

    kresba ohněm, plátno, 2009, 30 x 25 cm, sign. zezadu 2009 Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)