Svatopluk Klimeš

  • Svatopluk Klimeš

    Propalovánky

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 15:06

    tisk, propalovánka, 1996, 13 x 14,4 cm, sign. PD Klimeš, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Jökullsarlón (Island)

    Položka č.: 19683

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)