Svatopluk Klimeš

  • Svatopluk Klimeš

    Tři polibky

    Položka č.: 234517

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:14

    koláž, kombinovaná technika, 2016-2017, 31,3 x 38,5 cm, sign. DU 2016-17 Klimeš, pasparta, rám, Svatopluk Klimeš je vizuální umělec, který ve své tvorbě prolíná nejrůznější výrazová media. Od tradičních jako je kresba či malba, až po nová media. Stejně tak, jak autor přistupuje k různorodosti ve výt…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Mládě

    Položka č.: 236209

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:33

    kresba ohněm, plátno, 2009, 30 x 25 cm, sign. zezadu 2009 Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC