Vladimír Bape Pergler

(1933-2001)

Ilustrátor, karikaturista, autor minipovídek, s kreslířem Jiřím Bartošem pozužívali společný pseudonym BAPE

  • Vladimír Bape Pergler

    (1933-2001)

    Bojová připravenost

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:46

    akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Antikv…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)