Rudolf Linhart
(1895-1968)
Děkanský kostel Nových Benátek
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:22
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)