Roman Franta

  • Roman Franta

    Modří brouci

    Položka č.: 786

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 14:41

    litografie, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 17/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Roman Franta

    Zátiší Sol Le Wit

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 15:11

    akryl, papír, 2016, 51 x 71 cm, sign. vzadu ROMAN FRANTA R. F. 2016, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Roman Franta

    Mandelinky

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Roman Franta

    Černá váza

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)