Roman Franta
Modří brouci
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 14:41
litografie, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 17/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Roman Franta
Zátiší Sol Le Wit
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 15:11
akryl, papír, 2016, 51 x 71 cm, sign. vzadu ROMAN FRANTA R. F. 2016, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Roman Franta
Mandelinky
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Roman Franta
Černá váza
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)
olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)