Roman Franta

  • Roman Franta

    Smilstvo

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:50

    akryl, plátno, přelakováno, 2013, 40 x 30,3 cm, sign. DU R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Roman Franta

    Lakomství

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:51

    akryl, plátno, přelakováno, 2013, 50,2 x 40,2 cm, sign. DU R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Roman Franta

    Big Love, no morality

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:54

    akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Roman Franta

    Solomon Guggenheim

    Položka č.: 244274

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:10

    litografie, 2009, 29 x 39 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 45/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)