Jean Miotte
(1926-2016)
Saint Malo
Položka č.: 1186Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:30
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)